Sayfa 880/1013 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Şimdi geçen hafta anlattım euroda şablon oturursa hedef 1,05 diye yok öyle olmaz olamaz falan denmiş hani bu benim dediğim bir nokta değil bu tekniğin dediği bir nokta.0-1-2 yapıları oluştuktan sonra size hedefleri verir bunlar ana hedefler ve kısa hedefler olmak üzere ikiye ayrılır ana hedefler formasyon kırışlarında ortaya çıkar kısa hedefler formasyon içerisinde hareket eder durur.
    Örnek olarak endeksin 108000 de referandum haftası öncesi diplemesi orada 0-1-2 yapıp işte 1 yıllık formasyonu kırması ve sonrasında 108000 ana hedefi 115000 ken 126000 lere gitmesi.
    Euroda eğer ki 2,5 yıllık formasyon aşağı kırılırsa ana hedefi olan 1,05 değil evet 1,00 hatta 0,80 olur ancak o formasyon kırışında gerçekleşir. Formasyon kırılmazsa tekrar yukarı tekrar aşağı bu böyle son 2,5 yılda olduğu gibi devam eder.

Hani yazıp duruyorum sabahtan beri belki bu manyak ne diyor diyen de çıkar işin mantığını anlatıyorum size ki gidip abuk subuk adamlara günlük 1000 TL bayılıp ütülmeyin diye. İki tane fibo çektir birde bollinger band koy ohhhhh ikide çizgi çek üçgen dikdörtgen hadi sen oldun birader ver 1000 TL yallah sıradaki gelsinnn hahahaha güzel iş.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. Beyler evi dolarla kiraya verdim.Yillik pesin aldim.Artiş olmayacak.Sizce doğru mu yaptim.Seneye bugün dolar %10 artmış olmazsa zararda olurum.4 tl yi gecerse kârda olurum.Ekonomi de spekülasyon bu işte.Ben 2018 haziranda 4 ustü öngörüyorum.Ya siz ne düşünüyorsunuz.Fikirleriniz onemli benim için

3.  Alıntı Originally Posted by magmag Yazıyı Oku
    Beyler evi dolarla kiraya verdim.Yillik pesin aldim.Artiş olmayacak.Sizce doğru mu yaptim.Seneye bugün dolar %10 artmış olmazsa zararda olurum.4 tl yi gecerse kârda olurum.Ekonomi de spekülasyon bu işte.Ben 2018 haziranda 4 ustü öngörüyorum.Ya siz ne düşünüyorsunuz.Fikirleriniz onemli benim için
    karar günlerindeyiz, en geç bir kaç hafta içinde belli olacak, 3.54 civarı yukarı geçilir ve bir kaç gün üstünde kalmayı başarırsa sen kazanmış olacaksın.. yoksa aşağı doğru fena halde göçecek görünüyor teknik olarak

4. 3.54 ün yukarı geçilmesi 4 tl yi geçecek demek değildir..

eurusd de 1.05 e bir daha gelirse deler geçer..3 kere 1.03 1.05 den tepti.
    Son FED açıklamasına rağmen şelale olmadı olamadı..
    Bu yüzden..
    1.05 e gelmeden önce 1.16 lar sonrada 1.18 1.22 bandını bekliyorum..
    Bu durumda ülkede biz kendi kendimize bir karışıklık çıkarmazsak 3.30 dolar değeri elde edilir.

5. https://i.hizliresim.com/ERprEA.jpg

Dolari tutan yular.

Faiz.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Düşük faiz yüksek ve hareketli döviz bu ülke için iyi birşey değil.
    Biz amerika avrupa değiliz.
    Çokk farklı ekonomik dinamiklerimiz var.
    En basitinden avrupada ABD de mevduatçı diye bir kesim hemen hemen yok gibi.

Bizde insanlar mevduatlarına 6-7 faiz verilirken enflasyon 10 11 olarak açıklanıyorken döviz her gün yükseliyorken
    Kasılıyorlar.
    Harcamalar kasılıyor yatırımlar duruyor..
    Psikolojik etkileride büyük.

Yüksek faiz verildiğinde 12 13 net adam bakıyorum 100.000 tl ye 12 13.000 gelmiş bi yılda.
    Eee döviz de sakin..Düşüyor..Böyle gidecek işte gibi duruyor.

Abidik harcamalar artıyor..

Ekonomi zaten bu abidik harcamalar ile ayakta duruyor..Bütün dünyada..
    İnsanlar ne kadar temel ihtiyaçlarına yönelirse ekonomi sıkışıyor..
    Ne kadar ıvır zıvıra yönelirler se de ekonomi büyüyor..

Bütün istekleri zaten insanların harcama yapmaları.
    Telefon al
    evde oturma
    git pilates eğitimi al olmadı mı yogaya başla o da mı olmadı boks al olmadı mı bisiklete bin..
    Oturup kitap okumada.
    Cebi değiştir.
    ensen biraz daha kalınsa arabayı değiştir.
    ev de olabilir.hep aynı mahalle çekilmez zaten.
    evde yeme..dışarısı karı kız kaynıyor..çık dışarıda ye.
    hiç olmadı git starbucks da otur çalışıyor gibi takıl..
    mutlaka ama mutlaka kız (erkek) arkadaş yap..(bunları çift lersek daha fazla harcıyorlar çünkü)

Düşük faiz bu ülkeye gitmez..

Zor..

7. usdzar 0-1-2 yapısı tamam 3 dalgası başlangıcıda tamam 12,7485 aşağı geçilmediği sürece bu vatandaşın gideceği yer belli ancak koleresi bizim usdtry yerlerde sürünüyor hala
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8. buda bizim kazma daha 3,5228 e gidecek ordan 3,5446 yı kıracak teyit alacak usdzar alıp satabilsek şu viopta hiç uğraşmazdım bizimkisiylede neyse elde olan bu.

Sayfa 880/1013 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •