Sayfa 880/993 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1. Kanadalı gelir toprağına siyanür pompalar. Avrupalı gelir çöpünü atar, Almanı seni mülteci kampı yapar. Teröristi mecliste yatar, Arap paranı mendil yapar. Katarlı vatandaşlık satar, orta doğulu karına kızına takar.

https://twitter.com/SiginmaciGundem/...29669752958978

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Dedi,IP si Keçiören de görüken ama kendi ABD de yaşadığını iddia eden çok değerli şahsiyet...
    Bir zamanlar,Apache nicki ile forumda yazan , Yurtdışında askerî görevli, Helikopter pilotu olduğunu söyleyen bir üye vardı.Onu da hatırladınız mı.?
    Sonradan,Bir işyerinde Forklift operatörü olduğu ortaya çıkmıştı..;-))
    Pisikletciyi gördükçe o olay aklıma geliyor.!!.;-))

3.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    iki adam goruyorum biri cep telefonuna oburu elindeki kagitlara bakiyor

ondeki kiz kulaginda telefon ekranda ne var goremiyorum burasi neresi onuda anlamadim banka degil

ekranda kel adamin fotosu kadinin saginda kase var

ee ne bu simdi?
    yıllardır amerika'dan gelirsin tarifeli uçakla mı yoksa özel jetini mi kullanırsın genelde..?

4.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    yıllardır amerika'dan gelirsin tarifeli uçakla mı yoksa özel jetini mi kullanırsın genelde..?
    fotografi aciklamadin

cevap bekliyoruz adami meraklandirma simdi ya

----

Bu arada THY millerini toplayip oyle ucuyorum. DAha oncede burada yazmistim QNB miles and smiles bir de Kuveyt turk un miles and smiles kartlari. Boylece yalnizca vergisini veriyorum.

Meraklisina; harcayarak mil toplamiyorum avans mil katakullisi ile toplaniyor

5. 39* ABD, Türkiye'ye cephe alınca, Türkiye'deki derin Amerikan yapılanması da harekete geçti. Sokaklar karıştı. Öğrenci kavgaları o boyutlara çıktı ki her gün en az on kişi ölüyordu.

Ecevit'e iki defa suikast düzenlendi.

40* Bu süreçte ABD'nin yardımları kesilince, gizli bir ordu kurumu da parasız kalarak hükümetten yardım istedi. İşin ilginç tarafı hükümet bu kurumdan habersizdi.

Kurum 1950'lerde gizli anlaşmayla kurulmuştu ve maaşları o günden bu yana CIA ödüyordu.

https://mobile.twitter.com/lordsinov...34430009356288

6.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    fotografi aciklamadin

cevap bekliyoruz adami meraklandirma simdi ya
    cevap verirsen açıklamaya devam..

7.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bir zamanlar,Apache nicki ile forumda yazan , Yurtdışında askerî görevli, Helikopter pilotu olduğunu söyleyen bir üye vardı.Onu da hatırladınız mı.?
    Sonradan,Bir işyerinde Forklift operatörü olduğu ortaya çıkmıştı..;-))
    Pisikletciyi gördükçe o olay aklıma geliyor.!!.;-))
    Evet Sayın Kar-Adam,birde Kuzu vardı,ben tanımam ama kendini olduğundan farklı gösterirmiş.....

8.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    cevap verirsen açıklamaya devam..
    neyin cevabini bekliyorsunuz realities bey?

Sayfa 880/993 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •