Onemli Gunler Banner
Sayfa 881/1122 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931981 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 7,041 - 7,048 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

Kısa vadeli dış borçta yeni rekor

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) verilerine göre orijinal vadesine bakılmaksızın vadesine 1 yıl ya da daha az kalmış kısa vadeli dış borç stoku Haziran itibariyle 182,5 milyar dolarla yeni rekor seviyeye yükseldi.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    TSLA Model 3 lansmanını yaptığında acayip heyecanlanmıştım 2000 dolar mı ne kaporası vardı. 30-35 bin dolar bir şey biçmişlerdi fiyat olarak da.

Çok gaza geldim alsam mı diye ama beni frenleyen şey burası Türkiye kendine gel diye düşünmem oldu son dakikada.

Orada 35bin dolar olan şeyi sana vergisi, kargosu osu busu 100bin dolara kitlerler alamazsın dedim en son içimden. :D Aldıktan sonra bakımını nerede yaptırcam falan fıstık düşünürken ayaklarım yere bastı sonra :D

Bunu niye anlatıyorum...

Bunları yaşadığım esnada yabancı borsayla işim yoktu. Onu bırakın borsayla bile işim yoktu. Eğer olsaydı beni bu kadar heyecanlandıran bir şeye güzel bir miktar basardım mutlaka. 1000 doları bekleyebilir miydim orası limoni çünkü şu an ne TSLA ne Elon hakkında pek olumlu bir şey düşünmüyorum bayadır. 100 dolarda çıkardım herhalde

ytd
    Güzel bir yatırım firması bulup hissesini alacan bırak onlar uğraşsın. Unicorn bulsunlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Kendi yazdığına kendin inanıyormusun????

Az kaldı.
    Sonbaharda yaprak dökümü ile
    Fırtına yeni başlayacak.!!!
    Bak ağlama benden günah gitti.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!

sonbahara ne kaldı ki.
    bilanco hikayesi bitsin satıslar baslar
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,496
    Borsada bambaska dinamikler var..

Herkes anlayamaz..

Analiz edemez...

Faizci faizci kalsin, borsaci borsaci...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    100bin, 17milyon yapılır. Çelik gibi bir irade ve doğru ata oynamaktan başka bir şeye gerek yok.

Ben coin ile tanıştığımda 100 liraydı. Son baktığımda 500 mü 700bin mi neydi. Hesabını yapın işte. 100bini, 17milyon yapamadım tabi ama mutlaka yapan vardır.

Ben bunu yaptım diyen adama yalan söylüyorsun diyemem. Hayrını gör derim ancak.

ytd
    Ben 24 yaşında bir gencim, Dudu abi beni hatırlar mı bilmiyorum ama 2018'de Cautionary'nin Beyaz Yaka forumunda yazmıştım. 2018'den bu yana kendi portföyümü yönetiyorum, 2018'de 21k olan portföyüm şu an 680k oldu. Yaklaşık 56 ayda yaptım bunu, dalgaları yakalayabildikten sonra borsa/döviz şeklinde para yönetmek çok kolay ve güzel bir şey bence. Bunu da böbürlenmek için değil olay portföy büyütmek olduğu için anlatmak istedim, umarım rahatsızlık vermemişimdir. İyi günler.

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

Herkes anlayamaz..

Analiz edemez...

Syg,

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Yok aglamam...

Bugune kadar kimseye aglamadim..

Ne yapiyorsam kendim icin yapiyorum...

Tek derdim ahtapod baska bir sey degil...

Syg,

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

Herkes anlayamaz..

Analiz edemez...

Syg,
    yoldaş karışık olmaz mı ? biraz borsa biraz kur korumalı biraz koç iştirak fonu gibi

YTD

Sayfa 881/1122 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •