Sayfa 884/996 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bebişim değil bu, kaynak çok sağlam.
    emin olamadım

olsun yine de sevelim kendisini. sevgiyi hakediyor.

2.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    Şerrefsiz dolar. Bir trend içinde durmadan düşüyor.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Şerrefsiz dolar. Bir trend içinde durmadan düşüyor.
    Hakikaten Sayın Egeduk,böyle giderse 1 tl eşittir 1 dolar uzak değil...

4.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Hakikaten Sayın Egeduk,böyle giderse 1 tl eşittir 1 dolar uzak değil...
    vermediniz adama çoğunluk oylarını, faiz silahı olmadan doları düşürmekte zorlanıyor..!!

5.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Kesinlikle haklısınız carrefour da dengi bir çok ürünü daha ucuza aldım ama esas can alıcı soruyu sormamışsınız? bunlar neden gerektiği gibi denetlenmiyor,birileri tarafından kollanıyor mu?

Daha geçen hafta vatandaştan gelen şikayetler üzerine en yüksek merciden zehir zemberek ceza açıklaması geldi,bir,iki gün sonra aynı merci vatandaşa sabır tavsiye etti şöyle dedi;yılın 2. yarısından itibaren gıda fiyatlarında bir düşüş bekliyorum,sizce fiyatlar düşer mi? veya kimse bunlara müdahele edebilir mi?
    Bu 101 ve bim ile nasıl bir anlaşma yapıldıysa benim kız hafta içi hafta sonu dahil minimum 12 saat çalışıyor. İnternette bunlar ile ilgili yoğun şikayet var. Ha bunlara bununla ilgili işlem yok. Fazla mesai izin Yok. Çalışırsan böyle.

6. Erken seçim yakın diyorum. Bundan daha iyi bir fırsat denk gelmez.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Erken seçim yakın diyorum. Bundan daha iyi bir fırsat denk gelmez.
    Önce kuru hallettiler; şimdi de PKK üzerinden saflar sıklaştırılıyor. Bu yıl kuvvetle muhtemel bir erken seçimle Mv havuzu revizyonu yapmayı isteyecek reis. Böylece arkasını komple sağlama almış olacak. Malum, kendileri Putin’e öykünüyor..

Öte yandan, zaman aleyhine işliyor. Elini çabuk tutmalı. Yeni nesilden oy alamaz..ekonomi ise bu yazı belki çıkarır..carrylerin ne kadar yağ çıkaracağına bağlı işler..

kur öngörülerim gibi siyasi öngörülerimin de pek tutmadığı konusunda ufak bir uyarı eklemek isterim 🙂
    ytd..

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu 101 ve bim ile nasıl bir anlaşma yapıldıysa benim kız hafta içi hafta sonu dahil minimum 12 saat çalışıyor. İnternette bunlar ile ilgili yoğun şikayet var. Ha bunlara bununla ilgili işlem yok. Fazla mesai izin Yok. Çalışırsan böyle.
    A101 Yine kaloriferleri kapatmış, gençler donuyor köle düzeni.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 884/996 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •