Sayfa 885/1006 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935985 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 7,073 - 7,080 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Markalı sütler çok daha pahalı. Tarım Kredide süt şimdilik ucuz.

Migros Süt de zamn yapmış bu hafta.

Ben sütü Bim den alıyorum. Az yağlı.19.50 ydi fiyatı da..Süt sonuçta..Neden fazla para vereyim

2. Tarım Kredi'den fındık kreması alayım. %25 fındık varmış. Diğerlerinde çok az.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. XU100

Mavi olması gereken/tahayyül ettiğimiz,
    Kırmızı Pala' nın çizdiği, bir bacak noksan halihazırda bu kalıpla.

Yeşil ve Mor da, Pala' nın kafasındaki Çakallar...acaba diye düşünüyor, dolar bazlı zirveye tekabül eder (bi gıdım altı), olur mu, olur yani 2 nci dalga 1 nci dalganın neredeyse tamamını bile geri çekebilir(ya dolar bazlı nolacaka cevaben), az da doları itekleyiverirsiniz 30,5 ye, bitti gitti.

Unutmuşum, göstermeyi, diğer hedef de 9090 diyelim kabaca...Genişleyen flat..

İdeal hedef şimdilik çakallara kanmazsa 8710, veya 8780, aynen kırmızı yapıyla ilerlerse...

THY var, ALARK var, SAHOL var, altta SİŞE var, TÜPRŞ var....bir ıkınırsa bunlarla yeşil ve mor ihtimallerin çalışması işten bile değil...

Gelecek ön görülemez, Bistte Pala'nın gücü her şeye yeter, Amen.

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Ben sütü Bim den alıyorum. Az yağlı.19.50 ydi fiyatı da..Süt sonuçta..Neden fazla para vereyim
    Ben de patates püresi içine koyuyorum. Tereyağını ayrı koyuyorum. Az yağlısı çok fark etmiyor. Ayrıca kalsiyum için lor peyniri ve yağsız süt daha hesaplı.

5. BIST'de ortak satışı baskısı var.

Yeni halka arzlar durunca boşluğu patronlar değerlendiriyor.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    7,045
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben de patates püresi içine koyuyorum. Tereyağını ayrı koyuyorum. Az yağlısı çok fark etmiyor. Ayrıca kalsiyum için lor peyniri ve yağsız süt daha hesaplı.
    Bizim sular çok kireçli 10 günde çaydanlığın dibi bir parmak kireç oluyor.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,396
     Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Ben ömrümde böyle bir soyuk görmedim... palandöken buradan sıcak
    İzmir izmir dediniz geldik... bu ney laa
    İzmir'in özellikle sabah ve akşam soğuğu meşhurdur..Hele Bornovada ,Byraklıda yaşıyorsan daha fazla hissdersin

İnciraltına geç orda Özdilekte bir yarım saat turla hafifden yumuşat kendini

Sonra İnciraltında balık restoranları var ..anladığım kadarıyla Ateş suyunla da aran iyi ..3 duble ateş suyu balıkla birlikte

sonra kordonda kısa pantolanla koşsan hiçbirşey hissetmezsin ..

8.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Bilmem mi huyunu
    Burada kaadı pazarlar, milleti suyun içine çeker
    Soona "ben sattıydım " der
    ALLAH bir dediğine inanılmaz 😎 onun
    Dayucuğum nerden bilelim nafta etilen makasına duyarlı bir tahta olduğunu, şirketin kar ı direk nafta etilen makasına endekisliymiş, nafta yükselir etilen düşerse bizi olumsuz etkiliyor haliyle suyuniçinden çıkamıyoruz, akcay abi yarıştıralım derken beni kandırmış bizdeki eşek ondaki ingiliz atı, ne kadar kırbaçlarsan kırbaçla nafta etilen makasına denk geliyoruz
    Ha deseydi ki sen türkceli kırbaçla ben ttkomu kırbaçlayım o adaletli bi yarış olurdu

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Sayfa 885/1006 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •