Onemli Gunler Banner
Sayfa 886/1252 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 7,081 - 7,088 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku

Neden bu hallere düştüğümüzün resmidir,
    Zihniyet bozuk
    bizim ekonomi den önce eğitime ağırlık vermeliyiz.

aksi takdirde yuan ve ruble kıyması da yapar bu dangalaklar
    Zır cahilliğin örneği, para ait olduğu ülkenin borç senedidir. Adam tutmuş ABD'ye ait borç senedini parçalayarak geçersiz hale getirdi. ABD nin canına minnet, ödeme yükümlülüğü sona erdi oradaki 5 dolar için(gerçi ABd borcuna sadıktır, %50'den fazlasını yapıştırsalar yine öder).

O kadar insan var birde esnaf olacaklar, bunlar böyleyse diğerlerini düşünemiyorum.

Bari bir akıllı çıksa da sahte dolar yaksa ve yukarıda dediğimi açıklasa o yüzden sahte yakıyoruz diye bu ABD o zaman dur lan der bunlar akıllı millet, korkmam lazım.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Furtive Policy Puts Turkey on Road to 300 Basis-Point Rate Hike

https://www.bloomberg.com/news/artic...oint-rate-hike
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    Bu hisse işbankası C,

şu an ki değerleme de bedava,

peki alabiliyormusun,

hayır

takozo aşağıya kırarsa 2.85 kadar hedef koyacak

takozo yukarı kırarsa da 5.15 civarı hedefe koyacak
    peki şu an ki ekonomik duruma göre,

bu rakamdan almak mı ?
    yoksa almamak mı ?
    daha riskli....

Ben 3.81 den trene bindim,dedikleriniz doğru ama risk yoksa para da yok.Artık düşerse peyder pey maliyet düşürmek için alırım.

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Furtive Policy Puts Turkey on Road to 300 Basis-Point Rate Hike

https://www.bloomberg.com/news/artic...oint-rate-hike
    acaip bir atak falan gelmezse pencere açılırsa eylüldeki toplantıya kadar nefes aldırabilir tabi tamamen varsayım bunlar kimsenin ne olacağını bildiği yok

5.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    acaip bir atak falan gelmezse pencere açılırsa eylüldeki toplantıya kadar nefes aldırabilir tabi tamamen varsayım bunlar kimsenin ne olacağını bildiği yok
    Pencere zaten cuma akşamı sonuna kadar açıldı. %19.25. Bunun üzerinde GLP var (%20.75) ama yine eskiye dönüş gibi algılanabilir. Olumlu bir adım olmaz. Sadeleşmiş para politikasında verdiği söz gereği GLP'yi kullanmadan faiz arttırması gerekli.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Pencere zaten cuma akşamı sonuna kadar açıldı. %19.25. Bunun üzerinde GLP var (%20.75) ama yine eskiye dönüş gibi algılanabilir. Olumlu bir adım olmaz. Sadeleşmiş para politikasında verdiği söz gereği GLP'yi kullanmadan faiz arttırması gerekli.
    glp nin açılıp toplamda 300 bazlık faiz artışı olabileceğnden bahsetmiş 17.75 den 19.25 e ordan 20.75 e gerçekten ne olacağını kestiremiyorum

7.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Zır cahilliğin örneği, para ait olduğu ülkenin borç senedidir. Adam tutmuş ABD'ye ait borç senedini parçalayarak geçersiz hale getirdi. ABD nin canına minnet, ödeme yükümlülüğü sona erdi oradaki 5 dolar için(gerçi ABd borcuna sadıktır, %50'den fazlasını yapıştırsalar yine öder).

O kadar insan var birde esnaf olacaklar, bunlar böyleyse diğerlerini düşünemiyorum.

Bari bir akıllı çıksa da sahte dolar yaksa ve yukarıda dediğimi açıklasa o yüzden sahte yakıyoruz diye bu ABD o zaman dur lan der bunlar akıllı millet, korkmam lazım.
    Parçaladıkları da 1 dolar
    Şov yapıyorsun bari biraz paraya kıy

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    glp nin açılıp toplamda 300 bazlık faiz artışı olabileceğnden bahsetmiş 17.75 den 19.25 e ordan 20.75 e gerçekten ne olacağını kestiremiyorum
    Dünkü kongrede "faiz tuzağına asla düşmeyeceğiz" diyordu yine...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 886/1252 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •