Sayfa 89/963 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 7704 madde; 705 - 712 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

İpeke 5,35 ten yarı girdim tekrar son anda çok şükür.Yeni yıla kozalaksız girmek istemezdim.Çok alıştım onlara..
    Sıra İpeke ye geliyor inşallah arkadaşlar sırasıyla oynuyorlar bunlarla..
    Bu grupta beklenti yüksek.Blançolar malum büyük beklenti var.Altın üretmek başka hiçbirşey üretmeye benzemez.Başka birşey ürettiğin zaman onun birde satma derdi var.Satabildikten sonra karı var zararı var.Rekabeti var.Hammadesinin kuru var,stoğu var osu var busu var ama değerli taşlar madenler öyle mi?Yeterki çıkarılsın! Satışı da karıda alıcısı da her daim hazır.Elde kalma zarar etme gibi bir derdi yok.
    Tüm ortaklara hayırlı bir yıl diliyorum inşallah..

2. buda haftalık

3.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    İpeke 5,35 ten yarı girdim tekrar son anda çok şükür.Yeni yıla kozalaksız girmek istemezdim.Çok alıştım onlara..
    Sıra İpeke ye geliyor inşallah arkadaşlar sırasıyla oynuyorlar bunlarla..
    Bu grupta beklenti yüksek.Blançolar malum büyük beklenti var.Altın üretmek başka hiçbirşey üretmeye benzemez.Başka birşey ürettiğin zaman onun birde satma derdi var.Satabildikten sonra karı var zararı var.Rekabeti var.Hammadesinin kuru var,stoğu var osu var busu var ama değerli taşlar madenler öyle mi?Yeterki çıkarılsın! Satışı da karıda alıcısı da her daim hazır.Elde kalma zarar etme gibi bir derdi yok.
    Tüm ortaklara hayırlı bir yıl diliyorum inşallah..
    Kozaa var kozal var ipeksiz girdim üzgünüm
    Son dakikada 5.36 eşleşmeye yazdım alamadım 5,37 kapadı. Hayırlısı diyelim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

4. 2017 getiri şampiyonları. Bizim kozalakların yeni yılda ilk 10 nun içine girecekleri kanısındayım. Resim Twitter den alıntıdır.

5.  Alıntı Originally Posted by isra Yazıyı Oku
    2017 getiri şampiyonları. Bizim kozalakların yeni yılda ilk 10 nun içine girecekleri kanısındayım. Resim Twitter den alıntıdır.

İlk 5 i zorlar gibi 2018 madencilik ve enerji yılı olacak

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZDA SON GÜN
    3 hissse seçin bir yıl yarışalım
    yarın son gün
    alalım tahminlerinizi.
    MUTLU YILLAR YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 89/963 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •