Onemli Gunler Banner
Sayfa 89/996 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 705 - 712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çin firması Sinovac’la yapılan Kovid-19 aşısı anlaşmasında ücretsiz iade maddesi olduğunu belirterek, "Beğenmezsek ödeme yapmayacağız bu aşıya. Böyle bir anlaşmayı, herhangi bir aşı firması ile yapabilmiş başka ülke yok" dedi.
    Cuma pazarından basma fistan mı alıyoruz da gelin kız beğenmezse götürüp geri vereceğiz.

Beğenmeme kanaatine nasıl ulaşacağız , aşı yaptıktan sonra ölene kalana mı bakacağız. Yok aşı üzerinde test yapacaksak al numuneyi bak , bizim sağlıktaki insan varlığımız halleder o işi yeterki gölge etmeyin.

Çin' le kaç ülke anlaşma yapmış ki böyle anlaşma yaptık diye böbürleniyoruz. Çin dediğin millet entrikanin kitabını yazmış tongaya düşer mi . Tanga değil tonga.

2. Mobil uygulamadan girince 2 Aralık günü geliyor bunun çözümü bulundu mu gerçekten takibi zorlaştırıyor

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    AB taslak belgeye göre AB liderleri gaz arama faaliyetleri nedeni ile Türkiye’ye yaptırım uygulamada anlaştılar.
    BİST bu haberi coşku ile karşıladı ve yükselişine devam ediyor.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    AB taslak belgeye göre AB liderleri gaz arama faaliyetleri nedeni ile Türkiye’ye yaptırım uygulamada anlaştılar.
    Merak ediyorum ne yapacaklar. Gümrük birliğinden çıkarsın bineler. Ula zaten sizin pazarınız olmuşuz, pandemi döneminde kendi pazarınıza mı ambargo uygulayacaksiniz.

Yapacakları üç beş kişiye kıytırık bir şeyler yasaklamak.

Adam gibi kapatın gümrüğü de çayın, fındığın iyisini biz yiyelim. Euroyla satacam diye yurdum insanına çok görülen ürünler ayağımıza serilsin.
    Bize satmayacağınız passatı da bir yerinize monte edin.

Alıntı Originally Posted by ScourgeofGod01 Yazıyı Oku
    Mobil uygulamadan girince 2 Aralık günü geliyor bunun çözümü bulundu mu gerçekten takibi zorlaştırıyor

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Objektif ilgileniyor lakin şu an icin bir gelişme yok ,gelişme olursa “yönetime rica†başlığından duyururuz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Öyle çok ambargo uygulamak istiyorlarsa İsviçre 'deki hesapları dondursunlar da görelim.

Yumurta almak için sıraya gireriz artık

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Amerikan basını Bizansı haber yapmış:

The New York Times: İstanbul Türklere kapalı, yabancıya açık

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonom...n=tavsiyehaber
    Cebinde para olsun yeterki, corona ve amcasıoğlugilleri de gezdiririz.

Espri olsun diye yazdım ama biz bunu gerçekten yaptık amqjfosolqld.

Sayfa 89/996 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •