Sayfa 89/256 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 2042 madde; 705 - 712 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by kgns Yazıyı Oku
    ne yapacaktı, yönü sadece yukarı olan bir grafik mi çizecekti
    Ederine gelene kadar evet sadece yukarı yönlü gidecekti tıpki 100 den 300 e soluksuz gittiği gibi

2. Know3 haklı çıktı
    Masayı arz etsen bu millet alır demişti
    talep 116 kat yerliden,
    285 kat yabancıdan,
    uçuk rakam
    https://foreks.com/haber/detay/63a00...milyon-tl-oldu

3. Yarın önemli bır gün ,, ilk hareket zırvemız 344,70 eğer orayı hacımli geçer tavan olursak üzerıne bir yüzde elli daha koy der eski borsacılar !!! Geçemezsek kısada ıkıli tepe oluşturup satış yiyebılırız !!

Hareket güçlü tavan olup devam etmesi dileğimiz !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. alfasa devam ..
    Yarın bir yerden girip artık 400 den önce inmem
    500 biraz uçuk ama. 400 mümkün

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Yarın önemli bır gün ,, ilk hareket zırvemız 344,70 eğer orayı hacımli geçer tavan olursak üzerıne bir yüzde elli daha koy der eski borsacılar !!! Geçemezsek kısada ıkıli tepe oluşturup satış yiyebılırız !!

Hareket güçlü tavan olup devam etmesi dileğimiz !!!
    Dediğini yapacak haber lazım şimdilik ama şirket onu yapacak güçte Cuma’ya kadar büyük bir haber bekliyorum ihale yada teşvik haberi o haber 500 lere taşır sonra bedelsiz fiyatlanması sonra ben kaçar

6. Tahtacı tavan açmıyor, Gap bırakmıyor. Usul usul işliyor belimizi incitmiyor. Düzeleceğiz, çıkacağız, geri geleceğiz ama eninde sonunda bedelsizi göreceğiz. Bu lot sayısı ile balinaların iştahı kabarırken bizde payımıza düşeni alırız inş

7. şu balıkçıya bakıyorum da ozsub bizim buralarda kalmamamız lazımdı. Balıkçı bu kadar yükselirken bütün dünyanın yatırım yaptığı solar enerjinin fiyatları çok daha yukarılar olmalı. Umarım tahta yapıcımız yarın cesur davranır. Yukarı doğru korkmadan sürer..
    Son düzenleme : DrWho; 21-12-2022 saat: 23:43.
    Yorumlarım kişisel olup yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir.

8. Her seferinde önceki zirveyi geçmiş. Sallantılı ama mutlu bir perşembe bekliyorum. Dökülen döküldü sanki

Sayfa 89/256 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •