Sayfa 89/1001 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 705 - 712 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Afad: Hayatını kaybedenlerin sayısı 1762, yaralılarımızın sayısı 12068 , yıkılan bina sayısı 5606

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sadece hatayd 1.600 bina yıkılmış. Belediye başknı söyledi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bir çok kanalın haber yapma yeteneği yok. Tamamen magazinsel kanallar. Tlc, dmax, tv8, tv8.5
    O yüzden ntv ye takmışlar fişi ntv yapıyor yayını
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

TCMB: Depremlere yönelik AFAD ve Kızılay gibi yardım kuruluşlarımız başta olmak üzere deprem bağış hesaplarına yapılan para transferlerinden ücret alınmaması yönünde Türkiye Bankalar Birliği ve Türkiye Katılım Bankaları Birliği üyesi bankalara talimat
    gönderilmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Afad : Hayatını kaybedenlerin sayısı 2316’ya yükseldi

Afad : Saat 23:37'de Kahramanmaraş Pazarcık merkezli 5.5 , saat 23:40'da Malatya Yeşilyurt merkezli 5.2 büyüklüğünde depremler meydana geldi

Bakan Nebati : Burada sıkıntı sosyal medyadaki yanlış haberler. Binalarda şehitlerimiz var, yaralılar var. Onlar da birçoğu deprem binalarından değil, depremden kaçarken yaralananlar vesaire."

Sayfa 89/1001 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •