Sayfa 890/1000 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940990 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,113 - 7,120 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    sadece gülüp geçiyorum....kusura bakmayın....
    ++++++++++++++++111111111111111111111111111

2.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    böyle salaklar olmasa yeni alım fırsatları olmazdı. :-) teşekkür edin. salak olmak suç değil.
    estağfurullah. o söylem yanlış olmuş da...

madem dolar bu kadar düşecek diye düşünüyorsun, daha 1 ay önce niye usd eurobonda girersin diye sorarlar adama. bir de milleti gaza getirirsin..

Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Al şu eurobondu sen de kurtul biz de kurtulalım : D
    ....
    hadi al şu eurobondu..: D

3. Uzun süredir olur mu acaba dediğim sadece benzerlikten yola çıkarak çizilmiş bir grafik. Nerede iptal olacağı belli.

Dolarda Yukselis Kacinilmaz

%26 zam gelecek.. Sonra USD artmıyacak. Mantıklı değil. Altını doldurmak Lazım . Olmaz demiyorum. Ama olması için bir sebep ile oluk oluk sıcak paranın akması gerekli. FED para basacak asla bir Seçenek değil . Avrupa Birliği'ne gireceksek bak o zaman olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Uzun süredir olur mu acaba dediğim sadece benzerlikten yola çıkarak çizilmiş bir grafik. Nerede iptal olacağı belli.

iyi yakalamışınız valla .

helal olsun..

aynısı olacaksa eger bu hafta veya haftaya cıkışın başlaması

onay için 5,40/42 görmek lazım.

6. kurda hedef veren herkes salaktır. hedef verenleri ciddiye almayın. gerçek enflasyon kaçsa ona göre bakın?

burada eski bakanlardan nihat, danışmanlardan jöleli, eski merkez bankası başkanı erdem... sürüyle salak var. kurda hedef verdiler? ne oldu? döt oldular! :-)

döt olmak isteyen aşağı veya yukarı hedef versin. sonra tutturamasın döt olsun.

yahu bizim ülkede bütün TÜİK verilerinin çoğu ANKETE dayalı. hangi veriye veya analize veya istatistiğe inanıyorsunuz? böyle salak kayıtdışı bir ekonomide hedef veren süzme salaktır. loto toto oyna daha yüksek tutturma şansın.

Alıntı Originally Posted by foxmulder Yazıyı Oku
    %26 zam gelecek.. Sonra USD artmıyacak. Mantıklı değil. Altını doldurmak Lazım . Olmaz demiyorum. Ama olması için bir sebep ile oluk oluk sıcak paranın akması gerekli. FED para basacak asla bir Seçenek değil . Avrupa Birliği'ne gireceksek bak o zaman olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    Daha önce yazmışız geri çekilme devam ediyor. 5.18 sınır olarak gözüküyor. Sonrasını sonra değerlendiririz. (Grafik haftalıktır)

Dolarda kritik seviyelerdeyiz. Yukarıda verdiğimiz 5.18 Perşembe kapanışta aşağı geçildi ancak Cuma günü tekrar tepki gördük. 5.19 200gEHO seviyesidir. Altına sarkarsa 4.95 e kadar kısa süreli geri çekilme gelebilir. Yükselişte 5.31, 5.39 ve 5.63 direnç seviyeleridir.
    Yazdıklarım analiz niteliğindedir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

8.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Dolar 4,8'e değecek...Ve uzun yıllarda 5,5 üstün görmücek...

2021 dolar tahminim 6
    Yani nasıl sığ , nasıl cehalet bi cümledir. yorum bile değil yani. Dayanağı yok , neye göre kesin cümleler kuruyorsun. Uzun yıllar diyorsun , 2021e 2 yıl var.
    4.80e değecekmiş değse ne olacak. Refaha mı kavuşucaksın.
    Siteye severek geliyordum ama her geçen gün saçma yorumlar geliyor artık çekilmez bir hal aldı.

Bu cümleleri deden mi kurdu.

Alıntı: (ağustos 2018)
    Doların yıl sonu olması gereken rakamı 4,2. Ben 4,5ları göreceğimizi düşünüyorum. Dolar yükselir algısı, düşer algısına dönüşcek. Milletimiz balık hafızalıdır. 3-4 ay böyle düşsün. 4,5 4,6larda alıcıyım.

Evde boş boş oturup , ekonomiden bir haber, işsiz bir tayfa..

Birde şöyle bir tayfa var, elinde TL olup algı oluşmasını sağlayıp, aşağıdan dolar alma amacında, sürekli dolar öldü bitti diyorlar. bizzat şahit oldum. gülünçsünüz ya

Sayfa 890/1000 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •