Sayfa 892/1002 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942992 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,129 - 7,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    maalesef her ikisi de "in"..kelepir mala talep yüksek...

şeyin, faize gitmeden durulması ciddi bir örtülü satışın işareti bana göre..tabii bunların üzerine giden yok memlekette..muhalefet sadece kürsüden atıp tutuyor..millet deseniz vur-kaç, al-sat ve geçim derdinde...

şu saatten sonra seçim 2023'e kalırsa kalsın yaklaşımı çok yanlış..
    tespitinize katılıyorum.
    satış olsa da taban maliyetler belli, 9 mu olacak ?
    katar swap olayında gördük seviyeyi, bunlarla da anlaşma yapılıştır.
    seçim de sihirli değnek değil.. umit satışı var. hala program duymadım.. kazanınca bakarız.

hala da şaşıyorum, bolca paylaşılan el salvador günlükleri haber kuşağından sonra adamların alın buyrun demokrasi ye saygılıyız demelerini

bence muhalefet alırsa 6 aya kalmaz erken seçim olur..

2. Aksam pazarı..
    Ucuzluk var !!!

Bankalar makasi iyice acmis

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    bence cidden 2018 agustos ayini yasadik tekrardan.

birileri yuksek kurdan tl yi ulkeye soktu.simdi secime dek kaymagini yiyecek.
    Ben şahsen 1.5 yıl için piyasaya birilerinin para sokacağına inanmıyorum...Sabit yatırım bana daha mantıklı geliyor....Şöyle düşünün MHP masayı devirip erken seçim derse AKP ne yapacak hiçbirşey....Sokulan para çok olursa piyasayı doyurur az olursa yem olur...O kadar para da çıkmak istediğinde biraz zor çıkar içeride kilitlenip kalacaktır...

Bu günkü hareket tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum....

Dolar endeksı 96,68
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. nasıl gençler iyimi böyle furayım mı bi levye daha kafasına kafasına şeyin
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Abu dabi borsası ile bist iş birliği mutabakatı imzalayacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ben şahsen 1.5 yıl için piyasaya birilerinin para sokacağına inanmıyorum...Sabit yatırım bana daha mantıklı geliyor....Şöyle düşünün MHP masayı devirip erken seçim derse AKP ne yapacak hiçbirşey....Sokulan para çok olursa piyasayı doyurur az olursa yem olur...O kadar para da çıkmak istediğinde biraz zor çıkar içeride kilitlenip kalacaktır...

Bu günkü hareket tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum....
    10 milyar getiren birisine 20 milyarlik devlet kurumu veya arazisi vs satarsan herkes getirir.istedigi kadar iktidar degissin.

8. Bazen on numara tespitler cikiyor bravo sayın Zaf.Dogru ,aleletli ve agresif satısları kimin yaptığını bilecek kadar olduk artık...

Sayfa 892/1002 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •