Sayfa 9/169 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Altın vurus v

1. Twitter'den takipteyiz, burada da yeniden görmek hoş oldu. Öğreneceğimiz çok şey var senden sevgili BaBo.

2.  Alıntı Originally Posted by u100@30 Yazıyı Oku
    Twitter'den takipteyiz, burada da yeniden görmek hoş oldu. Öğreneceğimiz çok şey var senden sevgili BaBo.
    Twiiter isim nedir

3.  Alıntı Originally Posted by Halo Yazıyı Oku
    Twiiter isim nedir
    @bikmisbroker

4.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Guzuyu muayene eden Dr, Guzunun Cort demesi ile ViOP da Cort yapan, ve bu vesile ile ciddi para kaybeden bir Dr imis.

Guzudan "intikam" almak icin, birseyler bahane edip, KOLONOSKOPi yapmak uzere muayenehanesine cagirmis.
    Hikayenin bundan sonrasini "Tahmin edersiniz" zannediyorum?

O Dr, bizim Guzuya 3- 5 Rectal Tuche yapip, "Temiz raporu" vermis.

Kendisinin verdigi bilgilere gore, Son durum bu idi.

(Herkes benim gibi degil ki "sanal" olarak bobregini, dalagini alsin?)
    hep doktorlardan korkacan derdi bir buyugum.(demek onunda var bi hikayesi.)hahahah
    yazdıklarım yatıırm tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    kıyas için soylemiyorum fakat bazi yasanmisliklar o kadar ozeldirki bir hayati basaridan daha anlamli kilar .
    Sn Aksakal,

Sevdigim laflardandir: "Hatalar en guzel ogretmendir. Ancak, hayat butun hatalari yapacak kadar uzun degildir...." O acidan bakinca size hak vermemek elde degil. Ancak hicbirimiz hayatimizi daha anlamli kilsin diye de hata yapmak istemeyiz, degil mi?

BElki bu kitap satislari iyi giderse durumu toparlayabilir ve sahalara geri doner, kimbilir.

Selam ile,

freesky

6. Bu ne saçma endekstir ki endeksi sadece bankalar götürüyor, diğerleri çaktırmadan aşağı basıyor, usulca kaçıyorlar sanki. Kim kazanıyor merak ediyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Hakuro San Yazıyı Oku
    Bu ne saçma endekstir ki endeksi sadece bankalar götürüyor, diğerleri çaktırmadan aşağı basıyor, usulca kaçıyorlar sanki. Kim kazanıyor merak ediyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Kesinlikle katılıyorum. Çoğu hisse 82 bin endeksteki fiyatının altında.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8.  Alıntı Originally Posted by 1event Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum. Çoğu hisse 82 bin endeksteki fiyatının altında.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    bende tam bu yorumlari bekliyordum ... hersey yerli yerinde ilerliyor.... bi cikisin basindayiz arkadaslar ....

Sayfa 9/169 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •