Sayfa 9/1002 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Viop-XXXI

1. Stop olmasak nick gidiyordu o zaman başkan ne dersin

Ulan adama bak her gün 20 20 yiyor bundan olmaz diyen bizi okumayı keserdi iyi mi

Anlık yazmak gerçekten tehlikeli.
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Viopta para kazanmak için gerekli minimum şart 1 kontrattir. 200.000 tl filan değil.

1 kontrat ile bile yapamıyorsan çoğu ile hiç yapamazsın zaten.

Parasına bile gerek yok. Forumda nick trade edebilirsin. Anlık long short ve değerlerini yaz biz görürüz ne kadar başarılısın.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 6. ay vade de dibe kadar verdi şeref yoksunu. GCM olabilir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    iyi akşamlar .... düşüş öncesi interneti giden oldumu (ttnet) ......bende net gitti .. evhammı yapıyorum yoksa ....tamda düşüş öncesine denk gelince ... acaba diyor insan
    Forumda duvardan ses duyup poza girmeyen var. Internetin gitmesi masum kalır evhamlikta.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Haklısınız ancak piyasa cıva gibi
    Büyük oyuncu hem short hem long
    Sürekli hedge li

Mesela bugün kavala serbest kalsaydı 1654xxx den 3000 puan daha alırdı bi ALlahın kulu shortçu kalmazdı
    İki dudaktan çıkan tek cümleye bağlıydı herşey
    Cuma çıkışı farklı konuştu reis böyle oldu
    Teknik şu bu tamamen tırı vırı
    abiciğim adam koskocam bir çelik kasa koymuş oraya parayı alıp anahtarı çevirip şark diye kapısını kapattığında daha ordan o para çıkmaz. siz yok yana yatmasaydı, yok çamura batmasaydı, diye ancak bahanelere sığınırsınız. bence hisse vadelisi olur veya başka oyunlar olur bence daha mantıklı. bakın vadeli falan diyorumya inanın ondanda hiç anlamam. onunda kurallarını bilmem. çünkü mantığıma uymadığı için hiç ilgilenmedim. valla ben kendi adıma viop altın dağıtıyor diye tellal bağırtsalar dönüp bakmam. her halde bu esrar gibi eroin gibi bağımlılık yapan bir alet bağımlısının tedavi olmaktan başka şansı yok...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

5.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    6. ay vade de dibe kadar verdi şeref yoksunu. GCM olabilir.
    Sen deyince meraktan baktım benim 15dk gecikmeli kademe analizine, he valla ya, dip yaptırmış...

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

6.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    abiciğim adam koskocam bir çelik kasa koymuş oraya parayı alıp anahtarı çevirip şark diye kapısını kapattığında daha ordan o para çıkmaz. siz yok yana yatmasaydı, yok çamura batmasaydı, diye ancak bahanelere sığınırsınız. bence hisse vadelisi olur veya başka oyunlar olur bence daha mantıklı. bakın vadeli falan diyorumya inanın ondanda hiç anlamam. onunda kurallarını bilmem. çünkü mantığıma uymadığı için hiç ilgilenmedim. valla ben kendi adıma viop altın dağıtıyor diye tellal bağırtsalar dönüp bakmam. her halde bu esrar gibi eroin gibi bağımlılık yapan bir alet bağımlısının tedavi olmaktan başka şansı yok...
    Çok aşırı alım satımda işlem yapabilen kazanır

Çünkü bu hayvan hep abartıyor

Dipten aldım sanıyorsun 5 dk da 1000 puan daha basıyor

Tepeyi gördüm rahatım dedin bakmadın 30 dk

2000 puan daha gitmiş

Haklısınız yani

7.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Viopta para kazanmak için gerekli minimum şart 1 kontrattir. 200.000 tl filan değil.

1 kontrat ile bile yapamıyorsan çoğu ile hiç yapamazsın zaten.

Parasına bile gerek yok. Forumda nick trade edebilirsin. Anlık long short ve değerlerini yaz biz görürüz ne kadar başarılısın.
    Nick mi treda etmeyi öğrettin CON CONA , adam diğer nicki le kendine sizi yakından takip ediyorum çok başarılısın diyor
    Bu işleri nasıl öğretiyorlar buralarda ah organize işler ah

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Ya ben 1 kontrat ile Hissede yapıyorum da o 1 değil de 10 olunca hep terse kalıyorum, onu farkettim))))))

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Risk yükselince heyecan artar. Heyacanı adrenalin tetikler. Kisiyi daha hızlı daha atak yapar. Ama ayrıca acıya karşı direnç oluşturur. Bu da ters poz da acıyı yok saymayı getirir.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 9/1002 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •