Sayfa 9/504 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 4031 madde; 65 - 72 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Sn.Soranoğlu bilgilendirici ve aydınlatıcı mesajlarınız için teşekkürler.

2.  Alıntı Originally Posted by doruca Yazıyı Oku
    Alman bunu % 30 la almaz bi kere. % 50 ye çıkması gerek. A1 şeysinden kurtulacak vs..

100 milyon TL= 6,5 milyon$ gibi bir kârı var. Argesi zayıf. Kârın % 10 u ancak...
    Yakın geçmiş ortalama 2,5 $ / lot başı değere oturdu.

Şu an 70 milyon$ PD.

Bu fiyattan gitse geri alım için ortalama yüksek duruyor. Şu anki PD den fiyat 1,6 $ / lotbaşı. Bu durumda indirim yapması gerekecek.

Argesi zayıf. Geleceği satabilir mi, yer mi Alman ��
    Veya kim alır?
    Alır, Ortadoğu şubesi yapar

Komple kendi sistemini kurar üretim ve yönetimde

İsterse yaoar

Alman'ın fransiz'ın PKK nın olduğu rakka ve daeş'in olduğu deraa da fabrikası var, boko haram'ın olduğu Nijerya da fabrikası var

İsterse yaparlar
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. Alman bunu % 30 la almaz bi kere. % 50 ye çıkması gerek. A1 şeysinden kurtulacak vs..

100 milyon TL= 7 milyon$ gibi bir kârı var. Argesi zayıf. Kärın % 10 u ancak... Yakın geçmiş ortalama 2,5 $/ lot başı değere oturdu.

Şu an 70 milyon$ PD.

Bu fiyattan gitse geri alım için ortalama yüksek duruyor. Şu anki PD den fiyat 1,62 $ / lotbaşı. Bu durumda indirim yapması gerekecek.

Argesi zayıf. Geleceği satabilir mi, yer mi

Alman

Veya kim alır?

(Düzeltme yaparken sistem gönderiyi siliyor o yüzden yeniden göndermek zorunda kaldım 🙂)

4. 22.26 200 günlük basit ortalamadan sonra istikamet 23.42 den geçen 200 günlük üssel ortalama

Demedi deme İbrahim. Dizginler sıkı mı))
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

5.  Alıntı Originally Posted by doruca Yazıyı Oku
    Alman bunu % 30 la almaz bi kere. % 50 ye çıkması gerek. A1 şeysinden kurtulacak vs..

100 milyon TL= 7 milyon$ gibi bir kârı var. Argesi zayıf. Kärın % 10 u ancak... Yakın geçmiş ortalama 2,5 $/ lot başı değere oturdu.

Şu an 70 milyon$ PD.

Bu fiyattan gitse geri alım için ortalama yüksek duruyor. Şu anki PD den fiyat 1,62 $ / lotbaşı. Bu durumda indirim yapması gerekecek.

Argesi zayıf. Geleceği satabilir mi, yer mi

Alman

Veya kim alır?

(Düzeltme yaparken sistem gönderiyi siliyor o yüzden yeniden göndermek zorunda kaldım ��)
    Patronun elinde ki imtiyazlı A Grubu hissenin yarısından 1 adet fazlasını alsın yeterli.. borsadan 1 lot bile almaya gerek kalmaz

6. Geçen hafta bugün Angen ve RTA aynı fiyattan kapnış yapmıştı 22.42..Şimdi RTA yine o fiyatlarda Angen 24.10...Bize mesaj mı verdiler alamadık.Biri taze gül goncası diğeri biraz yıpranmış gül kurusu...Geçemedik gül goncasına..Kaldık kurumuş dikenli gülle.

Siemens healthineers Eylül ayında bir makalede mutanta uğrayan varyantlar için a1 life sciences partnerliğini vurgulamış yani klasik dso ihalesinde olan covid testleri dışında kapsamlı testler üretimi yapıyor anladığım kadarıyla rta bu bağlamda son derece bulaşıcı olan Omicron test kiti rta ya emanet edilmiş sadece abd ye sunulmuyor diğer dağıtımı yapılan tüm ülkelere var yazılmış Siemens dağıtımcı rta a1 üretici konumunda..

Bence büyük bir gelişme Siemens 3 aylık cirosu 5 milyar euro olan bir dev..

nedense rta dan ses yok normalde şirketler bunu ballandırarak yayar her yere.... acaba çomak mı sokuyoruz tekerlerine..

Ben haber akışı bekliyorum bu saatten sonra...

Siemens ile Omicron test sayısını vermek zorunda şirket..

Bir dost

8. Aramızda yabancı dil iyi bilen birisi, sıemns yatırımcı ılıskılerını arayıp, a1 lıfe ıle ılgılı ortaklık / iş birliği vs herne ıse aranızdakı ılıskının ne olduguna daır bılgı verırmısınız dıye sors, gerekçe olarakda , ulkemızdekı ılgılı fırma bu konuda bılgı vermıyor, hata kamu otorıtesı tarafından uyarılmaına ragmen bılgı verılmıyor. sizden ricamız mevcut durumu net acıklayan bır bılgı verırımısınız dıye..valla yabancı dilim olsa ben arardım. bılen bırısı arasın lutfen. en fazla bılgı vermıyoruz derler kı bence, durum ıyı anlatılırsa cevap alınabılır. cunku onlar seffaflıga çok onem verırler.

Sayfa 9/504 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •