Sayfa 9/1003 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by reyz Yazıyı Oku
    200k için ne kadar veriyorlar en fazla arkadaşlar?
    İşbank 21.05 veriyor bana
    Bu 21% nedir tam olarak? Dolar opsiyon primi mi yoksa düz KKM faizi mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,487
     Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    garanti mt bugün 2,5 civarı bi şeyler dedi. miktarı hatırlamıyorum. çünkü 1M üstü bir müşterisine dün opsiyonlu ddkkm için m.k. %14,80 verdiklerini duyunca dağıldım.
    HSBC de bugun 1 Mio dolar uzerine %13.5 prim vermis ddkkm'ye

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bu 21% nedir tam olarak? Dolar opsiyon primi mi yoksa düz KKM faizi mi?
    Düz tl mevduat faizi sanırım 32 günlük

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Düz tl mevduat faizi sanırım 32 günlük
    Hmm öyle galiba İşbank yazmış onu atlamışım. İşbank'ta TL mevduat yapacak birinin forumda olabileceğini düşünmemiştim

https://twitter.com/ZAMajans/status/...Lpd_YX4JA&s=19
    Zeytinin tanesi 5 liraymış 4 adet zeytin 1 dolardan daha pahalı dolar iyice şamar oğlanı olmuş

Alıntı Originally Posted by alidimitri Yazıyı Oku
    Atatürk havalimanı pistine cami yapılıyormuş doğru mu? Bölgede olan arkadaşlar teyit edebilir mi?
    Doğrudur. Dün gördüm .

Hükümet değişmez ise , Yeşilköy Havaalanı nın sadece bir kaç senede full , apartman , residance , avm ile dolacağına eminim.

Pist ortasına Covitt hastanesi ile başlandı , her tarafa koca koca ağaçlar dikildi , cami de yapılıyor , geçen sene de önceden bomboş olan Florya tarafından girişte , eskiden Polis eğitim merkezi olan bölüme de 4-5 katlı açık pembe , açık yeşil renkli belki de 100 e yakın lux apartmanı yaptılar , uçaklar inemesin diye. Bildiğim sadece 1 pist var , önceden kargo uçakları ve özel iş jetleri inerdi , galiba şu an devlet yöneticilerinin inmesine tahsis edilmiş tek pist var çok az kullanılan.

Aslinda kurumsal firma satis ekibi benzerini yapiyor once mallari bayii lere cekip ara sira firmaya geri iade alirlar arada cukka primleri de, kurumsal firma da bu 3kagidi yakalayip o primleri vucutlarindan igne yolu ile almalidir, belki bunu ilac reprezant lari yada ilaclari bol bol yazan doktor lara da uygulamak lazim ama diyorum ya nefis bir denetim agi lazim bu islerde saygilarimla

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    aynı mantıkla süpermarketlere veya beyaz eşya satıcılarını gidip ben ürünü aldığımda döviz şu kadardı süresinde iade ediyorum paramı lütfen bugünkü döviz karşılığı üzerinden ödeyin demek ne kaymaklı olurdu..
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 9/1003 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •