Sayfa 9/47 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 371 madde; 65 - 72 arası.

Konu: EkoDream ile Bist ve Finansal Okuryazarlık

1. Hayırlı olsun ve hayırlı yolculuklar

2. Yazılanların tamamını okudum,Daha önce soda sayfasında yazdığınız yazıyıda okumuştum,bir birinden güzel yolunuz açık olsun üstadım.

3. Günaydın eko üstatım hayırlı sabahlar Aselsan sayfasından sizin değerli yorumlarınızı takip ediyordum sayfanız hayırlı olsun hayırlı yolculuklar vermiş olduğunuz bilgileri her zaman takip edip faydalanmaya çalıçacağım teşekkür ederim YTD

4. Dün akşam itibariyle yurda döndüm arkadaşlar aselsan ayağımı basmamı bekliyormuş daha güdecek yolu var 23.41 izlenmeli sonrasında 25 lira sat ve bekle stratejim var

Ne demiştim kimse kusura bakmasın benden duymadığınız bir uslup olacak ama KASIMA KADAR YATAY SÜREÇ YOK BEKLER HER SENE BÖYLE DİYEN ŞARLATANLARA İNANMAYIN DEMEDİM Mİ?
    Ama maalesef BİLGİ ÖNEMLİ DEMEMİZ YETMİYOR İLLA SİZLERİ BİRİLERİ KANDIRMALI!!!
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

5. Petkim çalışmamı yurtdışı boş zamanlarda tamamladım ama kararsızım bilançoyu bekleyip beklememe konusunda kararsızım... petkim varantı çıkacak haberi aldım sabah...
    Toaso-oetkm-asels-hekts 1 haftada ortalama %9.7 gittiler uzun vadeli portföyüm
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

6. Bist çok kritik yerlerde ya tamam deyip sert düzeltmeye gidecek yada son shortcularında malını alacaklar bugünü çok önemsiyorum...
    bist de bahsettiğim sert düşüş başkalarının beklediği gibi 80k lar değil benim için 100k artık diptir.
    Bist başkanının 3 sıfır atmak için acele etmeyeceğiz açıklamasını önemsiyorum. Ayrıntılar çok önemlidir.

7. Selamlar hosgeldin yeniden.

LG-K220 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hoşgeldin üstadım.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 9/47 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •