Sayfa 90/578 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 4619 madde; 713 - 720 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. Kafayı taktım seni Ostim bu ay beşbin lira almadan bırakmam

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu hareket lerin aynısı ykgyo da oldu sonra kâğıt 3 gün tavan gitti.ciddiye almayın beni sakın içimden öle geldi sadece

3.  Alıntı Originally Posted by leonardo86 Yazıyı Oku
    Bu hareket lerin aynısı ykgyo da oldu sonra kâğıt 3 gün tavan gitti.ciddiye almayın beni sakın içimden öle geldi sadece

evet doğru söylüyorsun, bir çıkış yaptı sonra 1,43 e filan çekti ve sonra koptu
    Nerden biliyorum? Ben de oradaydım.

4. . Kapanışta almak için can atana bakın hele

5. Ykgyoda mal mal izledim 1.40 tan beri bali bunda olmasın diye mal taşıyoruz allah sonumuzu hayır etsin

6.  Alıntı Originally Posted by leonardo86 Yazıyı Oku
    Bu hareket lerin aynısı ykgyo da oldu sonra kâğıt 3 gün tavan gitti.ciddiye almayın beni sakın içimden öle geldi sadece

Umarım haklı çıkarsın ,ben ostimin 3 gün tavan gittiğini hiç hatırlamıyorum yaklaşık 4 yıldır takip ederim 1 tavan yapar hemen bozulur açıldığı fiyata yaklaşır 3 gün tavan gitse herkez zararı kurtarır bir daha bakmaz bu uyuz hisseye
    şu an milletin çoğu zararda çıkamıyor umarım zararı çıkarırlar,bedelli ödedik o bile gitti o kadar zarar yazdı yöneticilerde kulak çınlaması oluyormu acaba gün içinde

7.  Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    Umarım haklı çıkarsın ,ben ostimin 3 gün tavan gittiğini hiç hatırlamıyorum yaklaşık 4 yıldır takip ederim 1 tavan yapar hemen bozulur açıldığı fiyata yaklaşır 3 gün tavan gitse herkez zararı kurtarır bir daha bakmaz bu uyuz hisseye
    şu an milletin çoğu zararda çıkamıyor umarım zararı çıkarırlar,bedelli ödedik o bile gitti o kadar zarar yazdı yöneticilerde kulak çınlaması oluyormu acaba gün içinde
    2013 yılılnda bi hareketlilik oldu ordan biliyıorum yüzde yüz prim yaptı op bitince taynı gün taban ve tavana yakın yükseldi o yüzden hala ümidim var..kendi düşüncem asla ytd

8. 1.63 le al...........1.54 geri ver.......
    galip emmi heç yakışmamış...
    diyeceğim o ki yiyemiyeceğin yemeğin ..başına geçme ....ata sözü var güne göre...
    yemedi mi maçamız??
    ya da büyük yerden bulaşma emrimi aldın ??
    yoksa milletimi kekliyorsun ??
    oranda anlaşamadın mı ???
    1 günde 45 bine yakın zararı neden yaparsın.......
    yok yok bir iş var ama ne ??
    göreceğiz..bizim vaktimiz bol......

Sayfa 90/578 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •