Sayfa 90/911 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 7285 madde; 713 - 720 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Sakin olun beyler bu hisse sadece sizde bizde yok.Büyük büyük abilerde yok mu zannediyorsunuz.Büyük hayaller peşinde koşmadan yapılması gereken neyse onu yaparak yolunumuza devam.iki ay daha sabır sonrası kazanabileceklerimiz yaninda kaybedeceklerimizin önemi yok.Kaybetmeyi göze alamayan satsın oda rahat etsin bizde.Biz kaybetmeye hazırız....

Ha %50 marj ha %15. Gözaltıpazar kağıdı değil. İsterse marjı %5 olsun. Bu kağıt işbankası kurucu kağıdıdır, sonuç değişmez!

3.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Ha %50 marj ha %15. Gözaltıpazar kağıdı değil. İsterse marjı %5 olsun. Bu kağıt işbankası kurucu kağıdıdır, sonuç değişmez!
    Bizim marjımız ısbank o ne verirse onu alırız 2005 te yapsaydı kurtulmustu akbank ve garanti yaptı kurtuldu bunlar beklemede bunun yapılması İcin bundan daha guzel bir zaman yok hem vakıf hemde bizim elimiz rahatlar 5ve 6 arasında toplayıp 9 fiyatlarında satmayı planladığı hısselerı kendi sirketıne sattı maliyetinin altında bu da malı acıdan cok sıkıstıgı ve gecenlerde de yine %40 hisseden borsa da sattı

4.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Birilerinin acelesi var gıbı 1 hafta 130 a ara ara satıs girildi alıcı gelmedi simdi ise tam tersi olmaya basladı
    Gundem yogun ama bu konu gundemı cok rahat degıstır tel cumle yeterli olacaktır
    130 a girilen satışı almayıp bu gün 169 binden alması soru işareti izleyip göreceğiz. sn fibonaccinin yazısından etkilediğini tahmin ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    130 a girilen satışı almayıp bu gün 169 binden alması soru işareti izleyip göreceğiz. sn fibonaccinin yazısından etkilediğini tahmin ediyorum.
    Benimde aklıma gelmedi değil..
    Değerleme sorusuna verdiğim cevabın etkisinde kalan birisi mi aldı acaba???
    Şimdi diyeceksiniz ki iki üç satırdan gaza gelip 169 bin verilir mi??Ben burada yüksekten alıpta bir daha almayı kollayan birisini tanıyorum.Parası var vede beklentiyi çok büyük yerlerden duymuş.Sadece tetiklenmeyi bekliyor.Acaba burada okuduklarından etkilendi mi???O yüzden burada her yazdığımızdan sorumluyuz.Dikkatle yazmalıyız..
    Halbuki ben o hesabımda düşük fiyatlama yapmıştım..
    Kim aldıysa hayrını görsün inşaallah..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Vekil1924 Yazıyı Oku
    10 kasımdan sonra 1 hafta içinde twiter çalışması yapılacaktır. Şuana kadar çalışmaya katılacak kişi satışı 100-120 yi bulmuştur. 16:00-18:00 arasında #milletinmalımillete tagına tüm gücümüzle destek verip konuyu gündeme tekrar taşıyacağız. Şuan konuşulması gereken tek bir konu var oda işkur işbtr işatr hepimizin aynı geminin içinde olduğu. Reise destek olup gemiyi limana yanaştırıcaz. O saatten sonra herkes hakkını alacaktır. Tweter çalışmasına gemideki tüm arkadaşların ailesi arkadaşlarıyla katılacağını hesaba katarsak çok kısa bir sürede fitili ateşleyeceğimizi düşünüyorum. Cümleten hayırlı bol kazançlı günleriniz olsun.

#milletinmalımillete
    Yanınızdayiz sayın vekil

7. Eyyy banka yönetimi..
    Yapacağın iş belli..(gerçi ben senden hiçbir hamle beklemiyorum..)..
    İmtiyaz ve kurucu hisselerle vede bunun üstüne CHP deki paylarınla sermayeyi ARTIRAMAZSINN..!!
    Anca bedelsizle yürürsün ama bu dar boğazda işine gelmez..Sana nakit lazım..
    Akbankın son yaptığı gibi(31 Aralık 2018 de sermayeyi 4 milyardan 5,2 milyara %30 BEDELLİ artırdı....) bedelli yapacaksınn..
    Bedelli yaparken vakıfta para var mı??
    Hadi varsa parti nereden para koyacak??
    Hadi kılıfına uydurdunuz diyelim.Elinizdeki A ,B ve milyonlarca C hissene bedel koydun(olağanüstü yedek vb.).Gözler üzerindeyken partinin sadece oy hakkı varken Ali cengiz oyunuyla sermayeye katılırken herkes size alkış mı tutacak???
    Gözler bankanın üzerindeyken bu bedelliyi sessiz sedasız geçiştiremezler...
    Yapacağını ben sana söyliyeyim..
    Tüm kurucuları imha edersin gelen paraya dokunmadan bedelliye girersin.Kurucu parasıyla A-B-C nisbetinde bedel ödeyip sermayeyi artırırsın.Çıkan bu parayıda halka açık kısımdan gelen bedelli parasıyla KAPATIRSIN..
    Kazan-Kazan sistemiyle kasadan para harcamadan partide paraya bulaşmadan sermayeyi artırırsın...
    Kasaya fazla para bile kalır.Örneğin düz hesap her bir kurucu hisseye 2 milyon vererek yok etsen sadece vakıfın kasasına 2 milyar girer.Banka sermayeyi en fazla 2-2,5 milyar artırsa sadece vakıf yaklaşık 600-700 milyon bedel öder.Geriye kalan para kasada kalır...
    Hem sermaye artar,hem kasana yüzmilyonlar girer hemde kurucu ortadan kalkarak sermaye yapısını sadeleştirirsin..
    Yani BİR TAŞLA KUŞ KATLİYAMI..
    Bu hükümet bankanın tepesinde durdukça banka SERMAYE ARTIRAMAZ..
    Anca RADİKAL KARARLAR ALMALI...!!!
    Yazdıklarım KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR..
    YTD..YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. yav birisi güya kendince 4 farklı pozisyonda hesap yapıyor birisi bankaya akıl verir pozisyonda iş öğretiyor.. canlarım ciğerlerim o işler öyle olmuyor işte.. kadir ne der kader ne der.. bekleyip göreceğiz.. şu şöyle olsa bu böyle olur.. senaryo üretmek çok basit.. en güzeli en az bir buçuk yıl daha yani 2023 seçimleri öncesine kadar bu iş biter o ara hissemiz yeniden 70 binde olabilir 700 binde.. çok fazla kaldırıp indirmeye gerek yok konuyu.. bol bol bülent beye twiet atın.. tek görev bu olsun.. saygılar sevgiler

Sayfa 90/911 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •