Sayfa 900/996 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910950 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. Dolara ayak uyduruyor
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Başlık gene uçmuş ..
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Yine baskın yedik, Selim bey sen gel yahu buraya bakmaya.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Başlık gene uçmuş ..
    Viobda uçanlardaki kafayı henüz bulamadık biz ama

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Dolarcı forumdaşlarım, dolarda kader birligi ettigim yoldaşlarım, dolarcılar, dolarcı kardeslerim, yastık altı dolarcılari, dolarını bankaya yatıranlar nasılsınız?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Müşteriyi dağıttı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Aha ben de bütün dolarları satıp Sofra'da yiyip içeceğim haa.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hakikaten sidiği koyulmuslarin arasına düşmüşüm yahu, çiçek deyince bu mu aklına geldi ben uzun bacaklı bir şeyler için demiştim onu.
    Ağabey o zaman da kotese tıkıyorlar.
    Daha yeni çıktım...
    Altı üstü gözüm seçmemiş mikrofon sandıydım Ahmet G.'nin gönderisindeki şeyleri, sordum meğersem oyuncakmış.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Doktorluk benim gözümde zor meslek. İnsanlar canını size emanet ediyor. Ve zaman zaman başarısız olma riskiniz mevcut. İnsanlara kötü haber verip. Sonrasında hiç bir şey olmamış gibi hayatınıza devam etmeniz gerekiyor. Bu farklı bir psikoloji gerektiriyor. En son hastahaneye yattığımızda 2-3 gün aralıksız nöbet tutan doktor vardı. Adam bizle ilgilenmiyor kızıyorum ama adamda 3 gündür hastahanede ne diyeyim bilemiyorum. Onda yazık banada.
    Bu nedenle benim için artık hastahanelerin ne süslü lobileri ne cam giydirmeleri önemli benim için önemli olan iyi doktor, deneyimli hemşire, düzgün çalışan ekipman bulundurması.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sn egeli ben bunu kendi mesleki hayatımda yaşadım.Artık hasta doktor ilişkisi çok bozuldu.Ben mesleğin son yıllarında artık her hastadan korkar olmuştum.Kendi kendime bir aksilik çıkarsa bu hastadan maddi manevi zarar görürmüyüm diye korkar olmuştum.Hastaya veya çocuğuna bir şey olsa artık mutlaka dava açılıyor,suçsuzluğunu 5 yılda ispatlayana kadar uğraş dur.İşin sıkıntılı kısmı artık doktorlar zor hastadan korkar oldu.Bu da ilerde çok sorun açacak.Benim arkadaşlarım arasında davası olmayan doktor nerdeyse yok gibi bir şey.Neyse ben bıraktım kurtuldum,allah kalanlara kolaylık versin.

Sayfa 900/996 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •