Sayfa 900/1044 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Vakıfbank 9.6-9.30 arası hızla gitti geldi başında duran kademeleri dolduracak vakit bile bulamadı bazı kademelerde 5 bazılarında 150-200 lot vardı...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
     Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Vakıfbank 9.6-9.30 arası hızla gitti geldi başında duran kademeleri dolduracak vakit bile bulamadı bazı kademelerde 5 bazılarında 150-200 lot vardı...
    Parasız speğin yapacağı bu kadar olur. Kafasına accık mal yiyince ne pok yiyeceğini şaşırdı. Bu zamana kadar Ky tokatlamaktan oyunun nasıl oynanacağını unutmuş zaar. Alsın şimdi oynasın oyuncağıyla. Üç kuruş parası olan spek olmaya çıkarsa olacağı bu. Korkarım tabanda almasa soluğu. Sana da ayıp oldu Lütfü abi. Ben yürüteyim tahtayı istedim ama salak tutamadı.

Güzel bir tobo vardı ama değerlendiremedi. tuzakladı
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

3.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Parasız speğin yapacağı bu kadar olur. Kafasına accık mal yiyince ne pok yiyeceğini şaşırdı. Bu zamana kadar Ky tokatlamaktan oyunun nasıl oynanacağını unutmuş zaar. Alsın şimdi oynasın oyuncağıyla. Üç kuruş parası olan spek olmaya çıkarsa olacağı bu. Korkarım tabanda almasa soluğu. Sana da ayıp oldu Lütfü abi. Ben yürüteyim tahtayı istedim ama salak tutamadı.
    Selim hocam ister yürüsün ister sürünsün keyfi bilir %20 nakitim var, para lazımsa tabana alış yazdım, yok mal lazımsa o iş biraz çetrefilli

Ama tahtada bir sorun var geçen söylediğim gibi, o durumu onlar netleştirmiştir belki anlaşmıştır ama benim için bilinmez bir durum o yüzden alışlarımı tabana yaydım, tüm nakitlede almam %4 nakit var orda, para lazımsa gitsin alsın, pardon gitsin satsın tabana
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
    Bu arada OYAKC ye parmak attım accık. Herhalde burdan yürür. Al sat tavsiyesi yoktur.İzlemenizi tavsiye ederim. Biraz uzun bi süreç olacak ama. Harekete başladı sanırım.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

5. USD/TRY

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Turuncu trend 25 tl üzeri kapanışlar gelirse yeni hedefleri çizerim.

USD/TRY 25 yaklaştı, üzeri haftalık kapanışlarda kesikli çizgi 27.50

7.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Üstad bir ara müsait olduğunda Petkm takas grafiğine bakabilirmisin.
    öğle vakti yazdım ama arada kaynadı üstad görmedin herhalde.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    öğle vakti yazdım ama arada kaynadı üstad görmedin herhalde.
    Kusura bakma Üstad, bugün biraz yoğundum. Evdekileri, İzmir 'e oğlanın yanına gönderdim...

Biraz uykusuzluk vardı, biraz da hüzün. Kendime gelemedim...

Aşağıda bazı grafikler atacağım ama bana tam olarak ne istediğini belirtirsen ona göre nokta atışı grafik hazırlayabilirim...

Grafikleri yılbaşından bu yana olacak şekilde hazırladım ama istediğin tarih için, kurum için özel grafikler de isteyebilirsin...

Son düzenleme : T/A; 22-06-2023 saat: 23:29.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Sayfa 900/1044 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •