Sayfa 902/996 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: Viop - XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    yancisina aldırır kendi niye alsın..
    yancı, hancı
    sürekli satmakta tüm yabancı.
    henüz dönüş görmedik.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Benim matematiğim yetmiyor.

35 milyar iç borçlanma yapmışsın 2002'den sonra ilk kez, 140 milyar garanti taahüt vermişsin...

TL'nin değer kazanacağını düşünseler TL borç vermezler miydi? Paranın kontrolü elindeki adamlar zarar edeceğini bile bile doları 5.50'ye getirir mi sadece JPMorgan'ın teknik analizine bakarak.

Yada şöyle sorayım.

Arkadaşınız borç istedi. Dolar 7.3x seviyesinde. Doların TL karşısında değer kaybedeceğini öngörüyorsunuz yada JPMorgan kulağınıza tüyo fısıldadı. Borcu dolarla mı verirsiniz TL ile mi?

Matematiğine ve mantığına güvenen arkadaşların cevapları için şimdiden teşekkürler.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Merkel : (doğu akdeniz anlaşmazlığı konusunda) tüm ab ülkelerinin yunanistan'ı destekleme sorumluluğu var
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

4. Genel Kurul katılımcı tutanaklarına bakınca çok sayıda "retirement fund" ismi geçiyor.

Not yatırım yapılabilir seviyenin altına inince bunlar otomatik satış yapacak deniyordu, görüntü emeklilik fonları nadasa bırakmış.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    pandemi ile ilgili olumlu gelişmeler + enflasyon dengelenmesi olursa altın alanlar için nur topu gibi oğlunuz oldu haberleri gelecektir..
    ikili tepe yaptıysa (ki bence yaptı ) aşağı doğru alçalan takoz yapması beklenir, ben bekliyorum ve borsa tarafına oynuyorum kumarı..
    ASELSAN , tkfen ve az miktarda avgyo..
    bı miktarda Euro + dolar var..
    dolarlari çıkıp çıkmama konusunda kararsızım , 7.40 yaptığı gün ve 8.75 eurodan realize oldum biraz , yönü bulamadım dövizde..
    eksenim kaydı mk..
    Sayın savasC, Avgyo bende de var. Üstelik en son 0,92 den aldım, şansıma. Bedelli haberi çıktı. Girmek için satmadım, bekliyorum.

Pekcan:"DIŞ TİCARETİMİZDE YEPYENİ BİR DÖNEME ADIM ATIYORUZ"-Ticaret Bakanlığı

bu yep yeni dönemlerde bitmek bilmedi.

yeni türkiye vs vs

mümkünse ben çocukluğuma dönmek istiyorum

başkanlık gelsin

dışarıya bağımlılığımız bitecek dediler elümuze verduler..

dolar 1 olcak dediler

8. Paralı adamlar haber takip etmiyor, birileri onları arıyor onlar da madem oyle biraz alalım diyor bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 902/996 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •