Onemli Gunler Banner
Sayfa 904/993 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 7,225 - 7,232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Ben bu promosyon işinden pek anlamıyorum ing ile anlaştım di 36 aylığına 3000 tl 2 yılı geçti 7 ,8 ay falan var millet bu anlaşma suresi bitmeden mi gidiyor yeni bankaya yoksa bunlar bitenler mi.

İng pek berbat gişe hizmeti var ama her bankanın atm sini ,yapıkredi hariç ti , ücretsiz kullanabilir para çekebilirsin bu çok iyi , havale eft , ödemezsin , benim gibi bankaya gitmeyenler için iyi.Hic atm aramiyorum nakit için önüme gelenden para cekiyorum.Ama simdi benim promosyon çöp kaldı o zaman bu kadar veren bi başka banka yoktu .
    Eskisindeki blokeyi kaldırıyorsunuz, kabaca 3000 se 2 yıl geçti, 1000 TL nin biraz üzerinde borç çıkarırlar, gidip taşıdığınız taraftan misal Akbank 7000 ni alıyorsunuz, 7000-1200 gibi birşey oluyor.

Akbank başka banka ATM lerinden ayda 2 tane ücretsizdi galiba, tam hatırlamıyorum.

Değişiyor bu işler, çok iyi dediğim banka şehir değiştirdik illahlah dedirtti mesela, ING uzun yıllardır açık bende kredi kartı da var hiç kullanmıyorum, bi kere de olsun aidat falan istemediler, zırt pırt arayıp teklif yapıyorlar.

Bugün YKB ye gittim mesela, sanırsınız ki iş yavaşlatma eylemi var, kuyruk v.s. lak lak yapıyorlar uzattıkça uzatıyorlar, yırttım sıra fişini çıktım.

Yani çözemedim ben, en son hangisi iyi ise oradan devam, internet mobil uygulaması filan, şu an makaslar da arttı o işlerin de anlamı kalmadı. Zaten EFT havale masrafı alırsa hiç kullanmıyorum, öteden devam ediyorum.

Şu an en yüksek Akbank. sonra YKB gibi...devlet bankaları çok düşük hala 750 TL..

2. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

3.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Eskisindeki blokeyi kaldırıyorsunuz, kabaca 3000 se 2 yıl geçti, 1000 TL nin biraz üzerinde borç çıkarırlar, gidip taşıdığınız taraftan misal Akbank 7000 ni alıyorsunuz, 7000-1200 gibi birşey oluyor.

Akbank başka banka ATM lerinden ayda 2 tane ücretsizdi galiba, tam hatırlamıyorum.

Değişiyor bu işler, çok iyi dediğim banka şehir değiştirdik illahlah dedirtti mesela, ING uzun yıllardır açık bende kredi kartı da var hiç kullanmıyorum, bi kere de olsun aidat falan istemediler, zırt pırt arayıp teklif yapıyorlar.

Bugün YKB ye gittim mesela, sanırsınız ki iş yavaşlatma eylemi var, kuyruk v.s. lak lak yapıyorlar uzattıkça uzatıyorlar, yırttım sıra fişini çıktım.

Yani çözemedim ben, en son hangisi iyi ise oradan devam, internet mobil uygulaması filan, şu an makaslar da arttı o işlerin de anlamı kalmadı. Zaten EFT havale masrafı alırsa hiç kullanmıyorum, öteden devam ediyorum.

Şu an en yüksek Akbank. sonra YKB gibi...devlet bankaları çok düşük hala 750 TL..
    Teşekkürler müsait bi zamanda akbanka bi gideyim ama muhtemelen diğerleri de pesine takılır bir sure sonra .
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

4.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Teşekkürler müsait bi zamanda akbanka bi gideyim ama muhtemelen diğerleri de pesine takılır bir sure sonra .
    Yani bu furya şimdilik bu kadar gibi, 31 Temmuz'a kadar genelde, Akbank Ağustos da olur dediler, belki devlet bankaları hareketlenir sonradan pek sanmıyorum ama...

-----------------------------------------------
    18 den 17.75 e 500 milyon dolar çakmışlar, müdahale mi, tanzim satış mı anlayamadık diyorlar. Akkuyu da yalan demişler, o kadar yok gibilerinden, Bloomberg de 5 milyar var demiş...gene bir şeyhler oluyor olabilir, burda herkes alkolik olduğundan duyum muyum da gelmeyecek anlaşılan, Sn Ressam Cuma'ya gittiyse belkim duymuştur bir şeyhler, o da aşırı şifreli söylerse anlamayız muhtemelen

usta nekadar satıldığını nerden görürüm

6. Davutoğlu nun, Türkiye yi bugünkü karanlık günlere taşıyan çok önemli olayların yaşandığı ve hayati kararların alındığı önemli bir döneme ilişkin olan ve hâlâ sakladığı bilgileri topluma açıklama zamanı gelmiştir diye düşünüyorum diyen Kongar, Davutoğlu nun AKP saflarında olduğu dönemle ilgili olarak yanıtlaması gereken 5 soru olduğunu belirtti.

Kongar, o soruları ise şöyle sıraladı:

1) Kendisi toplumda, bugün artık başarısızlığı uluslararası camiada kabul edilmiş olan Suriye politikasının mimarı olarak bilinmektedir.

Bu konuda sorumluluk Erdoğan ın mıdır, yoksa aralarında tam bir uyum mu vardır? Ilımlı İslam modelinin icadındaki rolü nedir?

2) Kendisi bugün de, başbakanlık döneminde de Siyasal ahlak yasası savunucusu olarak tanınmaktadır. Erdoğan ın Davutoğlu nun politikacılara mal bildiriminde bulunma zorunluluğu getirilmesi önerisine sıcak bakmadığı ve karşıtlığını, Böyle giderse görev alacak il ve ilçe başkanı bulamazsınız sözleriyle dile getirdiği bilinmektedir.

Bu konudaki gerginliğin ayrıntıları nedir, Başbakanlıktan ayrılmasında bu çatışmanın rolü var mıdır?

3) 7 Haziran seçimlerinden sonra, hükümet kurma sırası Kılıçdaroğlu na geldiği sırada, istikşafi görüşmeler yapıyoruz diye ayak sürümesinin arkasındaki süreç nedir? Kimler ortak hükümeti engellemiştir?

4) AKP nin oylarında beş ayda bir patlama yaratan, 7 Haziran ile 1 Kasım seçimleri arasındaki korkunç terör olaylarının gerçek sorumluları kimlerdir, kimlerin ihmali vardır?

5) Kendisinden sonraki dönemde yolsuzluklar, haksızlıklar, hukuksuzluklar neden ve nasıl artmıştır?

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

Hadi kucuk eniste cevapla da gorelim.

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Yani bu furya şimdilik bu kadar gibi, 31 Temmuz'a kadar genelde, Akbank Ağustos da olur dediler, belki devlet bankaları hareketlenir sonradan pek sanmıyorum ama...

-----------------------------------------------
    18 den 17.75 e 500 milyon dolar çakmışlar, müdahale mi, tanzim satış mı anlayamadık diyorlar. Akkuyu da yalan demişler, o kadar yok gibilerinden, Bloomberg de 5 milyar var demiş...gene bir şeyhler oluyor olabilir, burda herkes alkolik olduğundan duyum muyum da gelmeyecek anlaşılan, Sn Ressam Cuma'ya gittiyse belkim duymuştur bir şeyhler, o da aşırı şifreli söylerse anlamayız muhtemelen
    saol.............

Sayfa 904/993 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •