Sayfa 905/996 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 7,233 - 7,240 arası.

Konu: Viop - XXIII

1. pala beni dinledi ve en sonunda vermeye başladı..... aşağıdan kısayı kapat, 150 puan yukarıdan tekrar aç.... işlem bu... ne zamana kadar günlükler al verene kadar.... aşağı yolumuz uzun.... 3-4 gündür tekniği dinledim ve avlanmadım.... haa gün içi kısa süreli al satlar yapıyoruz... olsun o kadar yaniiii... ama bu endeksin sat verdiği gerçeğini değiştirmiyor arkidaşlar......

2. Komşu ülkede 1 tavuktan yılda atıyorum 300 yumurta alınırken burada 200 alınıyor ise kur düşürülerek ekonomi toparlanmaz belki işsizleri işe katarak adamların ekmeği geçici olarak ellerinden alınır, uzun süreli olarak da sürdürülebilir bir durum değil.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Borsa icin dolarin burda cikabildigi kdr cikmasi lazim
    Dolar yatay duserken mal cikmalari cok olumsuz keske 7.8 yapsa dolar 10 gune hisseleri fullerim

Merkel: Doğu Akdeniz konusunda tüm Avrupa Birliği ülkeleri Yunanistan'ı desteklemekle yükümlüdür

https://tr.sputniknews.com/avrupa/20...le-yukumludur/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5. Tüyler diken diken oldu mu pala veriyo zopayı,
    neyse ki tüylerim biraz normale döndü

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. Teorik fark %
    Ekim -1,21
    Ağustos -0,13

7. Belki bana hadi ordan vs diyenler olabülü lakin sankim kapanış % 1 in üzerinde olacak hissiyatım kuvvetleniyor 😊

8.  Alıntı Originally Posted by Vosbaga Yazıyı Oku
    Belki bana hadi ordan vs diyenler olabülü lakin sankim kapanış % 1 in üzerinde olacak hissiyatım kuvvetleniyor ��
    Ekim vade cazibeli olmadığı için eylül shortlar kapanıp hisse satılıyor da olabilir.

Sayfa 905/996 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •