Sayfa 905/1009 İlkİlk ... 4058058558959039049059069079159551005 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,233 - 7,240 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Kimse kusura bakmasın fakat ezelinden beri doğruya doğru demişimdir.seçim öncesi kk hk görüşlerim malum.

Bugüne dek 20 senedir hep kaybeden tarafta olduk.koyun denilenden daha beter muamele gördük.

Kazanan taraf olmak için karşı tarafın bizden daha kötü olmasını bekledik.

ancak karakterim gereği en iyisi olmak için şahsen kendimi geliştirerek öne geçmek isterim.

karşı taraf rezil iken bile bir seçimi kaybediyorsanız siz daha rezilsiniz demek.KK chp ile adı anıldığı sürece chp defteri kapanmıştır.

2.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Dün seçmen ilime geldiğinde hala oğlu bizi gördü zorla evine yemeğe gittik öğlen, bana CHP PKK ile işbirliği yapıyor dedi, dedim ki çözüm sürecinde Orhan, Hülya teröristleri evinde ziyaret ettiler savcı hakimler seyyar mahkeme kurdular deyince, bana haklısın ama o zaman geçti ve o zaman bakanlık almadılar bu sefer bakanlık alacaklar .

YSP açıklamalarına bak dedi, YSP açıklamaları ile Cumhur ittifakına katkı yaptı burası açık, evet KK ya oyu verdi ama Anadolu halkı aç da kalsa PKk deyince oy vermez bunun en önemli faktörlerden biri olduğuna eminim. Tabii Hizbullah ı görmezden gelmek de onların işlerine geliyor.
    Buna da sonuna kadar katılıyorum. Adam aç kalsa donsuz kalsa HDP PKK deyince vermiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Kimse kusura bakmasın fakat ezelinden beri doğruya doğru demişimdir.seçim öncesi kk hk görüşlerim malum.

Bugüne dek 20 senedir hep kaybeden tarafta olduk.koyun denilenden daha beter muamele gördük.

Kazanan taraf olmak için karşı tarafın bizden daha kötü olmasını bekledik.

ancak karakterim gereği en iyisi olmak için şahsen kendimi geliştirerek öne geçmek isterim.

karşı taraf rezil iken bile bir seçimi kaybediyorsanız siz daha rezilsiniz demek.KK chp ile adı anıldığı sürece chp defteri kapanmıştır.
    Yeni bir oluşum gerekli artık.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Nere sürecektik bunu ben alışkın değilim boğazıma sürdüm faydası olur mu.
    Yenisiniz galiba.
    Siz önce kulak arkanıza sürün, İlerleyen zamanda bakarız.

5.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Dün seçmen ilime geldiğinde hala oğlu bizi gördü zorla evine yemeğe gittik öğlen, bana CHP PKK ile işbirliği yapıyor dedi, dedim ki çözüm sürecinde Orhan, Hülya teröristleri evinde ziyaret ettiler savcı hakimler seyyar mahkeme kurdular deyince, bana haklısın ama o zaman geçti ve o zaman bakanlık almadılar bu sefer bakanlık alacaklar .

YSP açıklamalarına bak dedi, YSP açıklamaları ile Cumhur ittifakına katkı yaptı burası açık, evet KK ya oyu verdi ama Anadolu halkı aç da kalsa PKk deyince oy vermez bunun en önemli faktörlerden biri olduğuna eminim. Tabii Hizbullah ı görmezden gelmek de onların işlerine geliyor.
    hadi herşeyi geçtim.akp öncesi bile bu ülke de alevilere karşı mesafe vardır.

Adam gitti seçime 3 gün kala ben aleviyim bilin dedi.

yani derdi kazanmak değil.

chp ne zaman oy artırmaya çalışsa takoz koydu bu adam.

alooo chp seçmeni uyan..

hüloooğ...

6. Eğer deva saadet gelecek parti iyi parti ile ittifak olarak girseydi %10 alırdı. Yrp zafer tip örneğinde görüldüğü gibi. CHP ye hiç katkısı yok hatta zararı var gibi.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Eğer deva saadet gelecek parti iyi parti ile ittifak olarak girseydi %10 alırdı. Yrp zafer tip örneğinde görüldüğü gibi. CHP ye hiç katkısı yok hatta zararı var gibi.
    İyi parti zaten % 10 aldı.
    Her türlü diğerlerinin katkısı sıfır.
    Hatta eksi 2-3.
    Deva saadet falan olmasa CHP 27-28 alırdı en azından.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,038
    Chp değişime açık olmalı diyorsunuz, chp değişe değişe islamcı kürtçü bir parti oldu zaten.
    Bi arkadaş, kk nun kendisi gibi hesap uzmanı oldunu hata yapmayacağını %60 ile kazanacağını fln söylüyordu.
    Kaybın sebepleri, halktv(hala osman kavala s.demirtaş diyorlar) kk deva gelecek abur cubur strateji hatası, adaylıkta ısrar etmesi, muarrem kaset hikayesi, sosyal medyadaki trolleri, tuncay özkan faktörü, Atatürkçüleri dışlaması(ilhan cihaner), selocanın saçma demeç tivitleri. Hdp nin orda burda şurda hapishaneler boşalacak vs söylemleri(hdp asla akp nin kaybetmesini istemez, büyük resim önemli)
    Hala halk tv chp dışındaki herkesi küçümsüyor. Tmm haklısınızda bunu insanların yüzüne söylemek hoş değil işte.
    Neyse geçmiş olsun.
    Şahsım ölmedikçe ölene kaaaa mokoko
    Another day in paradise

Sayfa 905/1009 İlkİlk ... 4058058558959039049059069079159551005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •