Sayfa 908/997 İlkİlk ... 408808858898906907908909910918958 ... SonSon
Arama sonucu : 7973 madde; 7,257 - 7,264 arası.

Konu: Rakı Sofrası IX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,758
     Alıntı Originally Posted by C.ÜNLÜ Yazıyı Oku
    Budur,genom nakli böyle olur..
    Enver bey 3. nesile geçirmiş, genom naklini,

sen sıpayı dövmeye başla..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Resmin tam altında kafasinin çok az bir kısmı görünen kim ki acaba ?

''DÜMBEKÇİ BaBo'' Deyorlarmış adına geçiyordu çağırdık, karnını doyurduk, sabaha kadar dümbek çaldırdık!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Tv karşında yavaştan uyuklayayim.. Yarın işler çok, piyasada karışık olabilir öğleden sonra aman dikkat.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by 1967enver Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]
    Maşallah Allah bağışlasın..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,758
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

''DÜMBEKÇİ BaBo'' Deyorlarmış adına geçiyordu çağırdık, karnını doyurduk, sabaha kadar dümbek çaldırdık!

gülmekten ayrıldım....

kaçtım ben.....de....

sofrayı en güçççük olan musti toparlasın bu gece...

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

7. Fazla bir şey mi istiyoruz..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,758
     Alıntı Originally Posted by C.ÜNLÜ Yazıyı Oku
    Fazla bir şey mi istiyoruz..
    Yok valla, bende böyle dombili bir torun istiyorum, yerim onu doya doya.....

Sayfa 908/997 İlkİlk ... 408808858898906907908909910918958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •