Sayfa 91/183 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon
Arama sonucu : 1461 madde; 721 - 728 arası.

Konu: KRTEK - Karsu Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by The Stock Yazıyı Oku
    Hocam 50 milyon finansman gideri mi olur?Bu ne beceriksiz bir yönetim anlayışı.
    Üretimden kazandıklarını kur vb. giderlerden yiyorlar.
    Düşünebiliyor musunuz dolarla satıyor euro ile borçlanıyor.
    Euro/dolar paritesi 1,26 olunca dünya kadar gider oluştu.
    hissenin zamanı geldi ise hepisi becerikli olurlar..sadece zamana yaymak istiyorlar.. nede olsa bilanço oyunlarını veya muhasabe oyunları bizim ülkemizde çok oluyor ...buna maliye senin benim adamım demeden araştırıp vergi kaçıranları veya bilanço ve muhasbe oyunlarına giren şirket veya holding gözünün yaşına bakmadan yüklü bir cezalar yagdırsa ve bir o kadarda işi sıkı tutsa spk da ona keza iyi incelemeler yapsa acaba borsada işlem gören veya görmeyen şirketler böyle oyunlara kalkarlarmı ...?
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. bugün de mi ele verme operasyonu... devre kestik yine

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by uppsallla Yazıyı Oku
    bugün de mi ele verme operasyonu... devre kestik yine

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen dostum 1,50 1,40 parasut gibi

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Spek.
    1.43 ve üzeri kapatıverde.
    Ateş yeniden yansın, ısınalım..

İNSANLARI SEV AMA GÜVENME !!
    İNSANLARI SEV AMA GÜVENME !!!

5. Seans sonu kapanışa bakalım ne olacak.
    Hisse devre kesildiğinde bir ara 1,64 ile tavanı gösteriyordu.
    Şu an 1,40'da..
    Amaçsız spek..

6. Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 20.02.2018 tarih ve 2018 / 02 sayılı kararı gereği;

Şirketimizin kayıtlı sermaye tavan izni geçerlilik süresinin 2018 yılı sonunda bitecek olması nedeniyle, yeni kayıtlı sermaye tavanı tutarının 2018-2022 yılları arasında 5 yıl geçerli olacak şekilde 70.250.000 TL'dan 106.000.000 TL'na yükseltilmesine,
    Esas sözleşmenin "6 nolu Sermaye" başlıklı maddesinin ekli tadil tasarısına uygun olarak tadil edilmesine,
    Sermaye Piyasası Kurulu ve T.C.Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan gerekli izinlerin alınmasına ve izinlerin alınmasına takiben değişikliklerin yapılacak ilk genel kurul toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulmasına karar verildiği ile ilgili Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurumuz 23.02.2018 tariihinde yapılmıştı.
    İlgili tadil metinlerine Sermaye Piyasısı Kurulu 06.03.2018 tarihinde onay vermiştir. SPK onay yazısı ve Onaylı Esas Sözleşme tadilleri ekte takdim edilmiştir.

7. 35.750.000 tl sermaye artırmı yapılacak..şirket borç var ...bedelsiz olma ihtimali yok..bedelli olma ihtimali var..rüçhanlar kısıklama durumu varmı .. patron,da para varsa yapabilirdi hisse 0.40 iken demekki oda yok... zaten 2022 yılına kadar diyor fakat 2020 yılı finiş yapabilir...? izlemeye devam
    ZIR-DELİ Y.T.D

Yazıklar olsun sana Patron,
    Utanmıyorsun demi,
    "Dagi" kadar bile değerin yok..
    Maliyete gel satayım.
    Bedava hisse dağıt,
    Alırsam Nâmertim.

İNSANLARI SEV AMA GÜVENME !!
    İNSANLARI SEV AMA GÜVENME !!!

Sayfa 91/183 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri