Sayfa 91/405 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 721 - 728 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Şirkete mail attım. 'Alkim Kimya şirketinin güncel yapmış olduğu yatırımlarla ilgili görsel resimler paylaşmanızı ve yatırımlardaki gelişmeler hususunda periyodik olarak bilgilendirme yapmanızı şirket ortağı olarak talep etmekteyiz.' Bakalım ne cevap verecekler.
    Attığım maile verilen cevap

Çağla Koçel
    08:39 (1 saat önce)
    Alıcı: ben

Sayın Yaşar Aydın Kuleli, öncelikle şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Şirketimize ait son güncel bilgi ve fotoğraflar 25 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan Faaliyet Raporumuzda mevcuttur. Linki aşağıda mevcuttur.

Sağlıklı günler dileriz.

https://www.alkim.com.tr/faaliyet-raporlari

Yatırımların güncel resim ve bilgiler 2020 faaliyet raporunda yok ki.

Çağla hanım, Alkim şirketinde tüm ortak satışlarının tamamlandığını mail yoluyla söyledi. Ortak satışı şu anda yok.

3.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Çağla hanım, Alkim şirketinde tüm ortak satışlarının tamamlandığını mail yoluyla söyledi. Ortak satışı şu anda yok.
    güzel haber tşk. sn yak,

4. Artık tepemizde demoklesin kılıcı sallanmayacaksa tahta rahatlaması lazım.
    Sn.Yak'a teşekkürler.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Artık tepemizde demoklesin kılıcı sallanmayacaksa tahta rahatlaması lazım.
    Sn.Yak'a teşekkürler.
    Şu anda alınmış ortak kararı yok. Önemli olan da tahtadaki etkin grubun ne istediği. Onlarında bir stratejisi var zaten. 17,52 destek seviyesi idi. Bugün oraya vurdu geri geldi. Bu hissenin genel özelliği bu zaten. Bekler bir müddet sonra hızlı bir hareket eder. Sabırla bekleyeceğiz. bekleyen garanti iyi kazanacak. Benim kişisel görüşüm budur. Herkese saygılar.

6. 17,30 lara destek attım verirse aylık alımımızı yapar kenara çekiliriz

Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    17,30 lara destek attım verirse aylık alımımızı yapar kenara çekiliriz
    17.30 da gelebilir. Mantıklı düşünürsek endekste hatırı sayılı düşüş olursa 15 Tl. yede gelebilir. Bunu ky olarak biz belirliyemeyiz. Belirliyecilerin stratejileri neyse kaderimiz odur.

8.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    17.30 da gelebilir. Mantıklı düşünürsek endekste hatırı sayılı düşüş olursa 15 Tl. yede gelebilir. Bunu ky olarak biz belirliyemeyiz. Belirliyecilerin stratejileri neyse kaderimiz odur.
    Evet bize düşen her ay düzenli almak.. Gerisi patronun keyfine kalmış

Sayfa 91/405 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •