Sayfa 915/1013 İlkİlk ... 415815865905913914915916917925965 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 7,313 - 7,320 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by alpha Yazıyı Oku
    kabaca bir sayım yaptım... C5de olabiliriz...alçalan takoz ise 3,45lerde yeni dip yapmalı...

Sayın alpha 1. dalga 3 ten büyük olamaz. Sayım doğru değil.
    Düzeltme olduğu için o dalgaların sayımı oldukça çetrefilli.

Ahmetg Guest
    Arjantin bile 100 yillik bono satmaya baslamis

Turkiyede baslarsa hic sasirmiycam

Ulke kac defa batti cikti borclarini odemedi ama 100 yillik bono satiyorlar bu finans mantiginin icine ettiler hicbir anlami kalmadi

mantik akil yok. 100 yil ne ya? Ulan yarin varmiyiz yokmuyuz belli degil

https://www.bogleheads.org/forum/vie...ewpost=3418537

3. sn asgaridr dediğim gibi kabaca saydım... 3 en kısa olmamalı yoksa sadece birinden kısa olabilir.. ayrıca 4ün 1i örtmeme kuralını ihlal ettim ki zaten takoz yapıda...

ben daha çok 1 ve 3ün itkisel, 2 ve 4ün bariz düzeltme yapıda olmasına önem verdim...

araştırırken şöyle bişey buldum belki A-C-5 de olabiliriz....

Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku

4. Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

Küresel Piyasalar: Petrol Avrupa hisselerine baskı yaptı..

Avrupa'da hisseler, Petrol fiyatlarının Çarşamba günü gerçekleştirdiği sert düşüşün piyasalara işlemesiyle kayıplarının üçüncü gününe girdi.

Güncelleme: 22 Haziran 2017 Perşembe, 15:42

........

Petrol de uzayan karmaşanın etkileri, piyasalarda hissedilmeye başlıyor. Fiyatlardaki zayflık, küresel büyümeye ilişkin artan endişelerin yansıması olmaktansa, enerji sektörüyle alakalı gibi görünüyor. Yatırımcılar, fiyatlardaki zayıflığın enflasyon üzerindeki aşağı yönlü baskısı ve merkez bankalarının politikalarına potansiyel etkileri konusunda tetikte olacak.
    Neyse rahatladım piyasalardaki düşüş büyüme endişelerinden değilmiş..

Yalnız piyasalar petrolün enflasyon üzerindeki etkisine odaklanarak, MB'larının su koyup koymayacaklarına bakacaklarmış..

Kıpraşmalar..Hadi hayırlısı..

6.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Üstat usdtry de gene son çıkışın 50 fibosuna kadar çektiler 3 dalgası öncesi muhtemel 2 yapıyor bu ama ya 50 ya 61,8. 3,4870 deki çok aşağıda kalmıştı bu yeni 2 noktası çalışırsa hedef 3,83 ler çıkıyor.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7. Ek olarak sepet kur az daha kasarsa son çıkışın 61,8 ini görecek euro az daha düşse try kayıtsız kalsa 61,8 yeterli.
    Adamlar bayram öncesi kısa 2 iptaline gittiler şaka maka hoppaalaaa bayramda bir şeymi olacak acep.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8. Adam alçalan takoz muş yükselen flama imiş dinlemiyor..

Lakkadak 1 kuruş basıyor..

Sayfa 915/1013 İlkİlk ... 415815865905913914915916917925965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •