Sayfa 919/1000 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,345 - 7,352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    ATATÜRKÇÜLER...CUMHURİYETÇİLER.....bilimden sanattan yana olan arkadaşlar....
    Topiğin girişine bundan bi tane taktıralım.

akdenizdeki sondaj gemisi bır sey bulamadı karadenıze gıttı bakalım bır sey bulacakmı. Gürcistanda petrol cıkıyor sınırdan 15 km ilerde bakalım oraya sondaj yapmayı akıl edecekler mi

3.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    angarada müsteşar akrabalarının bile dolgun mevduatları vardır..
    soner yalçının saklı seçilmişlerinde şuan ki tarım bakanının da baba oğul bunlarla ilişiği olduğunu yazmıştı, açıklama yaptı mı bakan bilemiyorum.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Bizim kafamıza düşse düşse rocco şeker düşer...
    Rocco J**** S*** gibi film yıldızı eskiler bilirler, böyle şeyleri sormayın araştırın bir zahmet.
    Kültür seviyeniz gelişsin.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Rocco J**** S*** gibi film yıldızı eskiler bilirler, böyle şeyleri sormayın araştırın bir zahmet.
    Kültür seviyeniz gelişsin.
    emmim banlanmayalım diye açıklama getirmemiştim. yoksa coşkun mu rocco mu tartışılır reha abi de yok zaten çıkar birazdan çöpleri atmaya. "boş"ları toplar gelince de

6.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    akdenizdeki sondaj gemisi bır sey bulamadı karadenıze gıttı bakalım bır sey bulacakmı. Gürcistanda petrol cıkıyor sınırdan 15 km ilerde bakalım oraya sondaj yapmayı akıl edecekler mi
    rusyayla papaz etmeyin bizi, elimizde papaz da yok ver kurtul yapabileceğimiz.

7.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    akdeniz işi biraz da siyasi manevraydı yedirmeyiz mavi vatanı? gerçi yunan yakın zamanda bi sürü adaya çöktü diolla bilemiyorum.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    akdeniz işi biraz da siyasi manevraydı yedirmeyiz mavi vatanı? gerçi yunan yakın zamanda bi sürü adaya çöktü diolla bilemiyorum.
    asker ve sılah bulundurması yasak askerde var sılahta var normalde savas nedenı bu

Sayfa 919/1000 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •