Sayfa 92/344 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 2749 madde; 729 - 736 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1.  Alıntı Originally Posted by aturkoz Yazıyı Oku
    Demekki neymis hisse pahalıymış.
    Ben sizi uyardım mı? Uyardım.
    Siz ne yaptınız ? Beni suçladınız.
    Beni dinleyenler 2 günde % 20 kazandı.
    Hisse hala pahalı mı ?
    Bunu konjöktüre bakıp kendiniz değerlendirin.ben artık bu hisseyle ilgili yorum yapmayacağım.

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence de yapmayın.Sanki borsa uçuyor da bir tek düşen selec.? Yorumlarınız finansal analize pek dayanmıyor. Sanki hissi kalbel vukuu gibi.Bir çok hissem var.En az %20 ile % 35 arası düştüler.

2. Rtalb ucuz mu peki?
     Alıntı Originally Posted by aturkoz Yazıyı Oku
    Demekki neymis hisse pahalıymış.
    Ben sizi uyardım mı? Uyardım.
    Siz ne yaptınız ? Beni suçladınız.
    Beni dinleyenler 2 günde % 20 kazandı.
    Hisse hala pahalı mı ?
    Bunu konjöktüre bakıp kendiniz değerlendirin.ben artık bu hisseyle ilgili yorum yapmayacağım.

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Rtabl ucuzdur herhalde. F/K 30' lara gelmiş. Buna ucuz yorumu yapan olur mu olur...

4. Pahalı-ucuz hesabını rakamlara göre yapın diye;

Kod................. (TL)............................ F/K.................. FD/FAVÖK....................... FD/Satışlar......................... PD/DD
    SELEC.............. 6,62........................... 5,9................... 4,3................................. 0,2.................................... 1,3
    DEVA................ 8,62........................... 6,0................... 5,0................................. 1,6.................................... 1,7
    ECILC............... 3,66........................... 15,4................. 13,1............................... 2,2.................................... 0,6
    LKMNH............. 5,82........................... 16,9................. 7,4................................ 1,0.................................... 1,9
    RTALB.............. 3,00........................... 27,8................. A/D............................... 7,2.................................... 1,4
    MPARK............. 12,07......................... A/D.................. 5,8................................ 1,3.................................... 10,9
    Son düzenleme : Vefa; 17-03-2020 saat: 19:01.
    Hiçbir paylaşımım, yazım ve yorumum yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Vefa Yazıyı Oku
    Pahalı-ucuz hesabını rakamlara göre yapın diye;

Kod................. (TL)............................ F/K.................. FD/FAVÖK....................... FD/Satışlar......................... PD/DD
    SELEC.............. 6,62........................... 5,9................... 4,3................................. 0,2.................................... 1,3
    DEVA................ 8,62........................... 6,0................... 5,0................................. 1,6.................................... 1,7
    ECILC............... 3,66........................... 15,4................. 13,1............................... 2,2.................................... 0,6
    LKMNH............. 5,82........................... 16,9................. 7,4................................ 1,0.................................... 1,9
    RTALB.............. 3,00........................... 27,8................. A/D............................... 7,2.................................... 1,4
    MPARK............. 12,07......................... A/D.................. 5,8................................ 1,3.................................... 10,9
    F/K ve FD/FAVÖK oranlarının düşük olması
    firmanın ne kadar verimli, karlı olduğunu
    ve bu yönleriyle ucuz olduğunu gösterir.

SELEK ten daha iyisi yok gibi..
    Hiçbir paylaşımım, yazım ve yorumum yatırım tavsiyesi değildir.

6. Çalışma ve paylaşım için tşk.lr.sadece selec fiyatı bugünkü kapanış fiyati değil gibi.ki fiyat dahada düşük.bu verilere göre yeni girecek olanlar için avantaj

7. Tum bildiklerimizi hayallerimizi beklentilerimizi siliyorlar....bari bu belirsizlik ortamında pıyasaları açık tutacaksınız aşağı %2 yukarı %4 marj yapın hem borsa açık kalsın hemde sermayeler erimesin 2 gunde...

8. Eşeğin malum yerine suyu kaçırdın be selec

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 92/344 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •