Sayfa 92/128 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 729 - 736 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1. Sayın reisende, sizin bu hissedeki amacınızı anlamış değilim. Her yazınızdaki gülme emojileri, sürekli çıkmaz imaları.

2. Herkese merhaba bu hisse dün radarıma girdi dünkü o kadar kötü piayasada yüksek fiyattan mal topladılar bugünde devam ediyorlar teknik olarak 1.80 nin üstünde bir kopuş beklerim zaten 1.80 e çok yakın duruyor herzaman 1.8 e yaklaşınca aşağıya 1.72 lerek kadar inerdi şu an çok iyi görünüyor sayın xxfiles bence yakında gülen emojileri biz koyacağız.

3. Beyler hisse o kadar iyi duruyorki bu forumun bu kadar boş olması inanılmaz akşama tekrar görüşelim bakalım neler olacak burasının bayağı kalabalıklaşacağını düşünüyorum heleki haftaya ooooooo

4. Olumsuz yorum yapan arkadaş ne oldu

LG-K520 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by xxfilesxx Yazıyı Oku
    Sayın reisende, sizin bu hissedeki amacınızı anlamış değilim. Her yazınızdaki gülme emojileri, sürekli çıkmaz imaları.
    spek insanlarla dalga geciyor bende onunla geciyorum bir hisse 5 aydır nasıl olurda hergun 1.78 e cıkar gecemez geri gelir bugun ilk defa 1.85 gormus yine dusmus spek resmen dalga geciyor

6.  Alıntı Originally Posted by mamo Yazıyı Oku
    Olumsuz yorum yapan arkadaş ne oldu

noldu 3 kademe cıktı diye yav devremi kesti tavan mı yaptı noldu 5 ay once 2.10 du endeks 102 000di endeks 120 000 oldu daha 1.80 ustune bugun cıkmıs insanlarla kafamı buluyonuz devre kessin tavan olsun oyle gorelim bakalım

7. Cevabını kendine sakla işine gelmiyorsa milletin moralini bozma işine gelirse alırsın işine gelmese almassın

8. eh tabi senin gibiler 3 kademe tamah eder alıskanlık yapmıssınız ben %15 den asagı yukselmeyen hisseye yukseldi demem devre kessin tavan olsun da gorelim o zaman dedik te yukseldi diye hava basarsınız ayen den %108 para almısım 3 4 kademe yukselis benim tırnagıma yetmez .

Sayfa 92/128 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •