Sayfa 927/992 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937977 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,409 - 7,416 arası.

Konu: Viop - XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    İng 1 endeks kontratina 2300 TL normalmi bu rakam
    2 kontrat fiyatı bu.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Evet pala vade başında verdiğim 4000 puan avansı kullanamadın şimdi maliyetime geldin.. 120 bini delip geçmek için bankalar ile ilgili not haberleri, takaslarda sülük gibi yapıştığın hisselerden çıkıyor algısı yaratman yetmez.. Daha kötü haberler yay ki bi parça borsanın düşebileceğine inanalım..

7.41 leri gören Thyao hala ralli yapıyo virüs hiçmi etkilemedi arkadaş bu şirketi hergün tüyleri diken diken oluyo bu borsada , bundan sonra borsamıza laf eden ağır ruh hastası damgası yer forumda....

4. resmen savaş var..... akbank garan işc veriyorlar... bim i alıyorlar.... bakalım nolacak....
    arkadan sağlam destek var... açık ve net...

5. saatlik göstergeler al verince 115.500 den açtığım kısayı 118.250 den kapatıp uzuna geçtim...
    zaten bim ve diğerleri götürecekler, çok belli... bakalım ne zaman sat verecek
    150-275= -125 tl ... 2 işlemde -125 tl zarar.....
    ne yaptım ettim gösterge alveya sat verene kadar işlem yapmadım.... disiplini bozmadım...tebrikler bana

6. Adam bakkal alıyor vadeli alıyor
    Banka ve sanayi satıyor
    Ne tezgah!!??

Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    resmen savaş var..... akbank garan işc veriyorlar... bim i alıyorlar.... bakalım nolacak....
    arkadan sağlam destek var... açık ve net...
    badem bıyıklılara akıtılan paralar bakkala gidiyor

hükümetin bakkalı ile endeksi tutmak istiyorlar

dün damat açıkladı 252 milyar kağıt basmışlar ortalama 40 milyar dolar yapıyor

kime gitti bu kadar para yerli kağıdımız ile ancak iç borçlanma karşılanır sorunlu yerlere de geçici yama yapabilirsin.

asıl dış borç özel sektör onlar önemli

damat dün ithalatı kısıtlayacağız diyor sen dışa bağımlı bir ülke resmini zaten son 10 yıldır zaten çizdin

millet laf edince de yerli otomobil yerli iha sha vs. türksat bilmem kaç diyerek göz boyadınız

eninde sonunda zarar görecek bu ülke ekonomik olarak şeffaf olmadığı sürece israf olduğu sürece yalan inkar iftira oldukça eninde sonunda zarar görecek bu ülke ekonomik olarak

8.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Adam bakkal alıyor vadeli alıyor
    Banka ve sanayi satıyor
    Ne tezgah!!??
    tezgah değil dostum.... endeksi düşürmeye izin vermiyorlar.... garan ak iş hepsini verseler bunlar yine bırakmaz... alırlar diğerlerini... emir büyük yerden.. belli

Sayfa 927/992 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •