Onemli Gunler Banner
Sayfa 93/841 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 737 - 744 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    hsbc geldi 136 lot sattı kafası güzel herhalde al sat tuşlarını karıştırmış

250 yi kırarsak düşeni kıracak ama geçende de kırmıştı bu sefer kırıp yürüse bari
    bence numara yapıyor...bak satacam deyip korkutuyor..sonra da tekrardan almak isteyebilir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. bugun arz beklentisiyle birileri toplayabilir gibi bakalım ne olacak

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    desene oda kolpacı cıktı...
    valla ortak halk yatırım 27k lot aldı şu hsbc de gelse 20k toplasa en kötü 250 yi aşarız bekliyoruz hsbc başkanıda
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. 238 al 247 sat, bu aralığa sıkıştırdı hisseyi. Yukarı kırarsa iyi gideceğini düşünüyorum inşallah. Bekliyoruz bakalım ne zaman karar verecekler

5.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    238 al 247 sat, bu aralığa sıkıştırdı hisseyi. Yukarı kırarsa iyi gideceğini düşünüyorum inşallah. Bekliyoruz bakalım ne zaman karar verecekler
    bolinger bandı iyicene daraldı..teknik olarak daralan üçgen de iyicene olgunlaştı...artık bir şeyler olmalı...bir iki hafta sonra artık bilanço beklentileri satın alınmaya başlanacak...gesanın en iyi bilançosu son çeyrekte...merakla bekliyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. GIRISIM ELEKTRIK MOROCCO S.A.R.L A.U. fas ülkesinde kurulu %100 iştirakimiz olan şirket.

https://temizenerji.org/2022/12/06/f...ro-harcayacak/

4 yılda 12 milyar euro luk yatırım yapacakmış fas. bizede bir şeyler düşer mi?

7.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    GIRISIM ELEKTRIK MOROCCO S.A.R.L A.U. fas ülkesinde kurulu %100 iştirakimiz olan şirket.

https://temizenerji.org/2022/12/06/f...ro-harcayacak/

4 yılda 12 milyar euro luk yatırım yapacakmış fas. bizede bir şeyler düşer mi?
    gesan orada da aktif...ileride bir şeyler olabilir orda...tıpkı ukrayna gibi bir potansiyel doğabilir....

Atılan kap bilinen geçen haftadan bir bilgi..Bu şekilde atılmasını anlayamıyorum..İşkillendiriyorlar...

Sayfa 93/841 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •