Sayfa 93/335 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 737 - 744 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1. 34 de teknik direnç var kiramassak vayyuy vayyuy vayy yandık erimaallah teknik işlemez o zaman kir 35 artik

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by OMAR CAVUŞ Yazıyı Oku
    Size uzmanlik sorusu Arkadaşlar elimde hiç hisse olmasa bedelli öncesi ve sonrası bsoke r kupon alacamm 200 bin adet ortalama 0.80 gelse bugün bu hisse gerçekleşmesi için kaç tl oducemm ve lkac adet hissem olur ne zaman hesaba geçer hisseler

Sen ne biçim bu arkadaşsın....

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

3. 34 kuramadı artık tahta mahta hikaye benim için soke bitmiştir canı cehenooneme paraşüt siparisi verdim

4.  Alıntı Originally Posted by OMAR CAVUŞ Yazıyı Oku
    34 kuramadı artık tahta mahta hikaye benim için soke bitmiştir canı cehenooneme paraşüt siparisi verdim

Tamam artık bittiğine göre yazmayacaksın anlamına geliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by hsnlsl Yazıyı Oku
    Tamam artık bittiğine göre yazmayacaksın anlamına geliyor.
    1 'lerin altında görüşmek üzere hoşçakalın arkadaşlar can dostlarım ben kacarrrr

6. Arkadaşlar rüchanları bugün satmaz isek parasını en geç 28 ağustos tarihine kadar hesaba yatırmamız gerekiyor dimi. Yanlış bilmiyorum.

Alıntı Originally Posted by hsnlsl Yazıyı Oku
    Arkadaşlar rüchanları bugün satmaz isek parasını en geç 28 ağustos tarihine kadar hesaba yatırmamız gerekiyor dimi. Yanlış bilmiyorum.
    Doğrudur

Borsada yatırım yapacaksan asla paranın hepsini bir hisseye bağlama. gerektiğinde maliyet düşürebilecek paran olsun ve sabret ayrica yine başka hisselere yatirabilecek paran olsun. ihtiyaç duyabileceğin parayı asla borsada değerlendirme.

Yenini fiyatı kaç tl olur tahmini.

Borsada yatırım yapacaksan asla paranın hepsini bir hisseye bağlama. gerektiğinde maliyet düşürebilecek paran olsun ve sabret ayrica yine başka hisselere yatirabilecek paran olsun. ihtiyaç duyabileceğin parayı asla borsada değerlendirme.

Sayfa 93/335 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •