Onemli Gunler Banner
Sayfa 933/1027 İlkİlk ... 433833883923931932933934935943983 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 7,457 - 7,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by feveran99 Yazıyı Oku
    Sayın Umutabi,

Doları bankada tutmayacak kadar bir tehdit görüyor musunuz ortamda?
    Ben 2 senedir yokum bu işte ama bu herkesin yapabileceği bir şey değil. Tehdit demeyelimde tek adam rejimi zora kalırsa her şey yapabilir diye kendimi bireysel güvence altına alma diyelim.

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Ben 2 senedir yokum bu işte ama bu herkesin yapabileceği bir şey değil. Tehdit demeyelimde tek adam rejimi zora kalırsa her şey yapabilir diye kendimi bireysel güvence altına alma diyelim.
    bende dahil birçok insanın el konma korkusuyla yastık altı para tuttuğu ülkede seçimle barışçıl olarak iktidar el değiştirecekmiş. yersen.

bu arada yastık altı değil off-shore niye düşünmüyorsun umutabi?

4.  Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    bende dahil birçok insanın el konma korkusuyla yastık altı para tuttuğu ülkede seçimle barışçıl olarak iktidar el değiştirecekmiş. yersen.

El konma değil de ülke yararı için mesela değerinden çok daha düşük bir fiyata bozdurmaya zorlama gibi...3 ten aldığın ve uzun zaman taşıdığın doları 3,50 den bozduracaksın dendiğinde büyük zarar oluşur.

5.  Alıntı Originally Posted by feveran99 Yazıyı Oku
    El konma değil de ülke yararı için mesela değerinden çok daha düşük bir fiyata bozdurmaya zorlama gibi...3 ten aldığın ve uzun zaman taşıdığın doları 3,50 den bozduracaksın dendiğinde büyük zarar oluşur.
    ona el konma deniyor zaten. yüzde olarak hesaplayın ne kadarı buhar olmuş oluyor. gene varlık vergisi tarzı kesintilerde el koymadır. hepsi olmasada %20'si gidebilir.

Gcm :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku

Off- shore a geçmişte olanlarlardan ( ben zarar görmesemde) pek güvenemiyorum sayın harakiri.

Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Akp ile ittifak olduklarından olabilir mi?

Hissenette çok fazla troll var bunlara cevap verip asla beslemeyin yoksayın en güzeli bloklayın gitsin.. tapatolk da üye ismine tıkla sağ üst köşedeki ... tıkla ignore tıkla...

bye bye troll

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Ben şahsen bir miktar inceye oy kayabilir diye bekliyordum..
    ve sayım esnasındaki bir gözlemimi paylaştım..

trollmüş.. sensin troll...bunları sayıylamı veriyorlar ki....

Sayfa 933/1027 İlkİlk ... 433833883923931932933934935943983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •