Sayfa 933/1002 İlkİlk ... 433833883923931932933934935943983 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 7,457 - 7,464 arası.

Konu: Viop - XVI

1. Yarın shortculara bi posta daha dayak var gibi. Bende dolar shorttan dayak yemezsem iyidir. Ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. borsalar çıkıyor dolar çıkıyor borsalar düşüyor dolar çıkıyor altın çıkıyor dolar çıkıyor altın iniyor dolar çıkıyor her durumda çıkıyor bu ********

3. ULKE TV de para basılsa ne olur konuşuyorlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Şu forumdan hiç fayda görmedim. Anca millet birbirine laf sokma peşinde. Faydalı paylaşım yapan bile bundan nasibini alıyor. Daha yazmayacağım ve okumayacağım. Kalın sağlıcakla.

5.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Genelde 1/10

Yani 10 bin gayme de 1 işlem
    Teşekkür ederim cevap için. Kaldıraçsız kullanmış gibi olmak daha mantıklı evet

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Havacılık firmaları uçmadığın uçak biletinin parasını 2 ay sonra iade ediyor. Bilet yurtdışı euro üzerinden satılıyor bana herhalde euro olarak ödemeyecekler.

- Açık biletinizi kullanmadığınız takdirde karşılıklı uçuş yasakları kalktıktan 2 ay sonra ÜCRETSİZ İADE hakkına sahip olursunuz.

Thy 10 euro karsiligi 1000 mil veriyor. Aslinda cok iyi. Benim biletim olsa mil iadesi isterdim.

2 ay sonra odenecek olmasi muhtemelen cash flow yani nakit akisindan dolayidir. Sonucta o paralar odenecek

Hangi para birimiyle odemissen sana iade o sekilde yapilir.

Havayollari 2. Ceyregi kaybettiler.

Pgsus bir lowcost havayolu. Yolcu biletlerinden degilde ekstralardan gelirleri cok. Mesela ekstra bagaj yemek vs.

Bir de ucuslarinin buyuk kismi yurtdisina ve yurtdisinin ne zaman acilacagi belli degil.

Acilsa bile bu yil insanlar seyahat etmekten cekinirler. Gecen yil toplamda ne kadar yolcu tasidigini bilmiyorum ama yari yariya azalir gibi. Doluluk oranlari fazla etkilenmez cunku daha az ucakla faaliyet gosterecekler, daha az sefer yapacaklar.

Kasasinda para var ama bunu kullanacagini sanmam. Muhtemelen bedelli sermaye artirimina gidebilir.

7.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Vob pasta felaket long

İş yat kar da idi mevcut shortlarının karı vardı

Shorttan çıkarak kar al etmiş
    onun sistem de al verdiyse ... benim sistem tavanı deldi bugün 2 kere de shorttan ekmek yedik ama riskliydi, viop tarihimin en iyi günü olmuş bugün bu arada komisyon hariç 3875 puan bozdur bozdur harca. dakikalık 5 dakikalık 15 60 günlük bakıyorum en ufak zayıflık yok, ya göremiyorsam dedim aldığımı vermemek için kenarıya çekildim ama sabah artı gapı görürsem yemin ediyorum ki şaşırmam artık, gerçekten inanılmaz. Hiç bir ekonomik temeli yok ama patır patır gidiyor. Allah sonumuzu hayır etsin normal zamanlar değil bunlar.

8. otomatik pilota bağladık

Yarın Pegasus tavan , Trabzon spor tavan

😊😊

Bende tübraş ve Uşak hisselerim ile bakarım gayri 😀😀
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 933/1002 İlkİlk ... 433833883923931932933934935943983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz