Sayfa 935/1001 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945985 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 7,473 - 7,480 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-2

Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Usta, 18 binlik alabilmek için 1,5 milyon lira para bağlamak gerekiyordu yanlış bilmiyorsam
    O parayı 4 gün bağlayabilecek kimse olduğunu sanmıyorum burada
    %100'e yaklaşıyor. Ya bugün ya yarın patlar o Arzum. Satışa hücum olur.
    patlamaya patlar hepsi patlar. ömür boyu gidecek hali yok tabi.
    fakat 3 tavandan sonra devam ediyor olması harika. En fazla 3 tavan olur diyordum. geneli öyledir.
    3 TAVAN ı geçtiyse arkasında CEM OKULLU SİSTEMİ var demektir.
    Demem oki 4 tavandan sonra aşağı salsa bile tekrar yukarı dönüp katlayabilir.
    tabi olmayabilirde.

2.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    patlamaya patlar hepsi patlar. ömür boyu gidecek hali yok tabi.
    fakat 3 tavandan sonra devam ediyor olması harika. En fazla 3 tavan olur diyordum. geneli öyledir.
    3 TAVAN ı geçtiyse arkasında CEM OKULLU SİSTEMİ var demektir.
    Demem oki 4 tavandan sonra aşağı salsa bile tekrar yukarı dönüp katlayabilir.
    tabi olmayabilirde.
    Usta sen gerçek ustasın ama bu konuyu çok muhafazakar değerlendirdin bence
    Ben borsaya başladığımdan beri 5 veya 6ıncı halka arzı görüyorum ve hepsi neredeyse %100'ü gördü Kervan Gıda hariç. Onu
    %50'de miydi ne patlattılar. En az gören %80'de başladı satış yemeye ve ilk dalgadan sonra 1-2 gün yine tavan gitti. Bu tabi ki bu seneki küçük yatırımı hücumunun sonucu. Her taşın altında da Cem Okullu'yu aramak biraz paranoya bence

3. Yapay zeka hangi ulusa hangi kökene hangi dine hangi geleneğe hangi göreneğe göre insanlara puan verecek? ULU MİMAR ın görüşü neyse ona göre. ULU MİMAR kim (ler) olacak? Sandalyede oturan beyaz saçlı üstün adam (lar).

[/QUOTE]

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bence bu iyi birsey
    Nasilki globalde evlilik durumunuz tekse
    Saglik bakimindan da heryerde ayni veriler gorulebilmeli

4. Dolara tecavüz ediyoylaa.7.25 e kadar gidecek herhalde

Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Usta sen gerçek ustasın ama bu konuyu çok muhafazakar değerlendirdin bence
    Ben borsaya başladığımdan beri 5 veya 6ıncı halka arzı görüyorum ve hepsi neredeyse %100'ü gördü Kervan Gıda hariç. Onu
    %50'de miydi ne patlattılar. En az gören %80'de başladı satış yemeye ve ilk dalgadan sonra 1-2 gün yine tavan gitti. Bu tabi ki bu seneki küçük yatırımı hücumunun sonucu. Her taşın altında da Cem Okullu'yu aramak biraz paranoya bence
    dikkat ettiysen cem okullu demedim. cem okullu SİSTEMİ dedim. çok gerilere gidersek
    .... karakuş' tur bu sistemi ilk ortaya çıkaran DNZYO dan gelir. geçmişi.
    evet sen dediğin anlamda, paranoyanın dik aalası. aynı fikirdeyim

6.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Usta, 18 binlik alabilmek için 1,5 milyon lira para bağlamak gerekiyordu yanlış bilmiyorsam
    O parayı 4 gün bağlayabilecek kimse olduğunu sanmıyorum burada
    %100'e yaklaşıyor. Ya bugün ya yarın patlar o Arzum. Satışa hücum olur.
    teminat gösteriyorsun ppf leri, ben dediğine yakın parayı teminat gösterdim, ancak sanırım sistemde sıkıntı çıktı ya da kurumun işine geldi 1000 liralık verdi...
    yani illa cash istemiyorlar...
    satış olsun, adam 18 k sına 25 k kazanmış, var mı böyle ballı kazanç...
    geçen kervanda da yaptık 5 tavandan sonra çözülünce satıyorsun, basit bir işlem...

7.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Dolara tecavüz ediyoylaa.7.25 e kadar gidecek herhalde
    aylardır söylüyorum, ben hariç kimse dinlemedi

8.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    teminat gösteriyorsun ppf leri, ben dediğine yakın parayı teminat gösterdim, ancak sanırım sistemde sıkıntı çıktı ya da kurumun işine geldi 1000 liralık verdi...
    yani illa cash istemiyorlar...
    satış olsun, adam 18 k sına 25 k kazanmış, var mı böyle ballı kazanç...
    geçen kervanda da yaptık 5 tavandan sonra çözülünce satıyorsun, basit bir işlem...
    Oransal dağıtım yaptıkları için böyle bazı kesim için ballı kazanç oluyor tabi.
    FADE, DNISI ve ESEN'deki gibi herkese eşit dağıtılsaydı küçük yatırımcı da hiç olmazsa aylık fatura parasını çıkarırdı. Ama işte baktılar küçük yatırımcı kazanıyor hemen oransal dağıtıma geçtiler. Ödleri kopuyor onun bunun çocuklarının küçük yatırımcı para kazanacak diye.

Sayfa 935/1001 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •