Sayfa 938/1252 İlkİlk ... 4388388889289369379389399409489881038 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 7,497 - 7,504 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Sn.Mebes hükümetin 3,96 TL den sonra geri gelen USD ın 3,71 TL lere kadar süreci iyi yönetmesi ve USD ın aniden 3,96 TL ye gelmesini ciddiye alması gerekirdi..

Oysa ben hükümetin büyümeden taviz verip ekonomiyi sakinleştirmesi gerektiğini düşünürken USD 3,76 TL ler de iken Türkiye'de büyüme %11 gelmişti...

%11 gibi saçma sapan hormonlu bir büyüme ekonomide ne enflasyon bırakır, ne USD...

Zaten USD ın yeniden 4 TL ye sıçraması 1 iş günü idi..

Ertesi gün USD almaya karar verseniz 4,35 TL olmuştu.. Belki geri çekilir o vakit alırım dediğimiz de 4,50 olmuştu.. Burası tepe geçti arık dediğimizde 1 günde 4,90 TL ye gelmişti..

O ara Bakanlara Vize Krizi, Papaz olayı, tweet derken 5 TL ile 6 TL arasını ben hatırlamıyorum bile...

6,35 TL ye 15 dakikada ulaşmış akşam gece yarısı 7,11 TL yi bulmuştuk...

Şimdi geldiğimiz yer 6,11...

Bırak USD Almayı; ne olduğunu bile anlamadık...

Eğer USD kurunu 5,60-5,70-5,80-5,90 filan hatırlayan varsa yazsın...

Bende 5-6 TL arası USD da yok...

O derece...
    selka ben nisan başı bunlar seçim kararını açıkladığı an sağlam bir dolar alımı yaptım 4.05 ten. sonra bir ara 4.22 düşürdüler oradanda düğünler için altın aldım. sen son 4,75 di geçen ay o zamanda elimdeki tüm TL yi bastım gbp ye. hep avantajlı diplerden aldım ve bu heriflerin sistemini çözdüm artık. elime tl geçince hemen almıyorum pusuya yatıyorum.

2. 2008 Amerika krizini anlatan film,

izlemeyenler için tavsiye edilir....
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

3.  Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    selka ben nisan başı bunlar seçim kararını açıkladığı an sağlam bir dolar alımı yaptım 4.05 ten. sonra bir ara 4.22 düşürdüler oradanda düğünler için altın aldım. sen son 4,75 di geçen ay o zamanda elimdeki tüm TL yi bastım gbp ye. hep avantajlı diplerden aldım ve bu heriflerin sistemini çözdüm artık. elime tl geçince hemen almıyorum pusuya yatıyorum.
    SN.Power ben bir ihtimal hükümetin durumu düzeltme şansı olduğuna inanıyorum yada inanmak istiyorum, bilemiyorum...

Ama bu şansı elde etmenin 1.kuralı büyümekten vazgeçmeleri ve MALİ disiplin uygulamalarıdır..

Ama büyümekten vazgeçmeyiz derlerse; o vakit dönülmez işlere girebiliriz...

Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    SN.Power ben bir ihtimal hükümetin durumu düzeltme şansı olduğuna inanıyorum yada inanmak istiyorum, bilemiyorum...

Ama bu şansı elde etmenin 1.kuralı büyümekten vazgeçmeleri ve MALİ disiplin uygulamalarıdır..

Ama büyümekten vazgeçmeyiz derlerse; o vakit dönülmez işlere girebiliriz...
    öyle bir ihtimal yok.öyle bir niyeti olan damadı başa koymazdı. bu size bir ipucu vermeliydi. 3 çocuk ve büyümeden geri adım tek adam rejimlerinde asla olmaz.tarihteki tek adamlara bakın hepsi aynı.büyüme büyüme büyüme nüfus daha çok nüfus.... nitelikten ziyade nicelik onları tatmin ediyor.

5.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Ben ucuz beton kovaliyorum.elimdeki tl ler ancak o ise yarayacak , ama.henuz beton da ucuzlamadi , adamlarin umudu var hala..

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ankarada yaşıyorum.Birkaç emlakçıya haber verdim kelepir dükkan vs düşerse alırım diye.Güzel bir dükkan gelmişti 3 M istedi önce sonra 2.8 m olur dedi dolar 4 civarı iken.
    Geçwn sordum fiyatı 3.2 m dedi dolar yükseldi diye.İşin ilginci hem kiralık hem satılık ilanı var ama aylardır böyle bekleyen bir mülk.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Ankarada yaşıyorum.Birkaç emlakçıya haber verdim kelepir dükkan vs düşerse alırım diye.Güzel bir dükkan gelmişti 3 M istedi önce sonra 2.8 m olur dedi dolar 4 civarı iken.
    Geçwn sordum fiyatı 3.2 m dedi dolar yükseldi diye.İşin ilginci hem kiralık hem satılık ilanı var ama aylardır böyle bekleyen bir mülk.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Emin olun gayrimenkul sektörü biraz at kafadan tutarsa durumu. Antalya da da durum ayni. 2.8 m tl olan dükkan şimdi 3.8 m tl. Hadi alabildim diyelim tutacak firma nerde?

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Millet olarak beton severiz. Bu sevgi bitmeyecek. Yandık

8. [QUOTE=TOPRAK-SERDAR;2563485][IMG]https://m.media
    Tavsiye güzelde
    İyi de bu morgic krizi ve muteakibi amerikayi fonlayarak onu kurtaran dünya ülkeleri şimdi niye ağlıyoki
    O esnada almiycaktin borç fon mon
    Şimdi tabi atlattı amerika riski
    Dünyanın başı dertte
    Kendi düşen ağlamamali ya

2008 Amerika krizini anlatan film değil o

Sizi nası kekledim belgeseli

Sayfa 938/1252 İlkİlk ... 4388388889289369379389399409489881038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız