Sayfa 94/415 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
Arama sonucu : 3314 madde; 745 - 752 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bilanço dönemi yaklaştıkça daha belirgin ivmelenme beklenebilir, bu dönemde al-satçılarla savaş var.
    İyi bir hafta olması dileğiyle.
    Temizliği ihmal etmiyor, yol yakınken bunu yapması iyi bence, ayak bağı olmazlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    piyasa ve üstadlar yavaş yavaş kocaeri keşif etmeye başlayacaklar...potansiyeli görecekler...kocaerin aşağıya ve yukarıya olan hareketleri iyicene sertleşti...buda hissenin iyicene toplandığını ve bundan sonraki hareketlerinin sertleşeceğini önümüzdeki süreçte tavan veya tavanların görülme ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor...en azından tecrübelerim bunları bana söyletiyor...bakalım piyasa neye karar verecek ??
    bir başka "üstad"

https://twitter.com/azizserin75/stat...76019648938123

3.  Alıntı Originally Posted by bozdogan82 Yazıyı Oku
    güzel...üstadlar tek tek bu hisseyi fark edecek...tabi asıl farkındalık jes yatırımlarının gündem olması ile olacak..en geç 2025 yılının ortalarına kadar...jes ile birlikte jeotermal tarım ve gıda sektörlerine de adımlar atılabilir...aslında kaçınılmaz bir adımdır..benim nezdimde %70 olasılıkla olacak olan şeydir...onlar da gündeme geldiğinde bu hisseden almayan kalmayacak...tıpkı gesan gibi..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. biz 17,50 den alırken biraz da maliyetimiz en diplerden olsun düşüncesi ile ve belki de biraz erken aldık...elimizdeki cweneleri erken sattığıma üzüldüm ama kocaer ile teseli bulacağımı düşünüyorum..vakti geldiğinde piyasa gereğini yapacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. kocaer bu sıralarda katma değeri yüksek ürünler için modernize ettiği brimlerin yaratacağı karlılık vede uluslararası konjöktürde demir çeliklerin lehine esen rüzgar ile yoluna devam edecektir...bu iki unsur kocaerin karlılığını çok artıracak buda bilanço beklentisi oluşturacak..

bilançolar ile güçlenecek finansallar ile enerji yatırımlarına girişecek..ardından da enerji ,tarım vede gıda beklentilerinin rüzgarını arkasına alacak...asıl fırtınaya sebep olacak rüzgar bu rüzgar olacak...

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kocaer bu sıralarda katma değeri yüksek ürünler için modernize ettiği brimlerin yaratacağı karlılık vede uluslararası konjöktürde demir çeliklerin lehine esen rüzgar ile yoluna devam edecektir...bu iki unsur kocaerin karlılığını çok artıracak buda bilanço beklentisi oluşturacak..

bilançolar ile güçlenecek finansallar ile enerji yatırımlarına girişecek..ardından da enerji ,tarım vede gıda beklentilerinin rüzgarını arkasına alacak...asıl fırtınaya sebep olacak rüzgar bu rüzgar olacak...
    Hikayesi var, büyüyen bir şirket, geleceği iyi. Önemli olan patron ve tahtacıların niyetleri. Her şey onların elinde. Bekleyip göreceğiz. Saygılar.

7. Keko Hocam bioen,pnlsn, brlsm, paseu, bvsan, kmpur bu hisseler hakkında bir fikriniz var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Keko Hocam bioen,pnlsn, brlsm, paseu, bvsan, kmpur bu hisseler hakkında bir fikriniz var mı?
    bunlardan brlsm ve kmpur az çok tanıyorum...diğerlerini tanımıyorum ama onlar hakkında sağdan soldan kıymetli arkadaşlardan çok olumlu duyumlar aldım...yani kısaca hepsi de orta ve uzunda iyi görünüyor...ben sana başarılar diliyorum..

Sayfa 94/415 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •