Sayfa 940/1003 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 7,513 - 7,520 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Bu GZH de yerli hisse yok ki %50 yabancı hisse diyor merak edip 1.5 milyon lirayı gömdüğü bir hissesine baktım şu an da -9,35, ismi de Ballard Power Systems Inc ...yarın yine hüsran diyor yani
    1 ay da %10 kaybettirmiş +,yönetim parası kar ettin mi %10 vergisi falan bu fon işleri de sakat

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ons fena düşüyor.
    ABD endeksleri ciddi ekside.
    İçerde dolar 7,54 oldu.
    Sıkıntılı günler
    3 ay once ons topoginde dedim kriptolar geldi kosun onstan
    Canlar gider heyyyy

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,944
    Küresel finans yöneticileri artık her sene Mart aylarını borsaların ve diğer emtiaların çöktüğü ay olacak şekilde bir gelenek oluşturmaya çalışıyorlar herhalde. Umarım geçen seneki Mart kadar keskin düşüş olmaz...Gümüş bile %4 üzeri ekside...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bizim piyasaya fazla etkisi olmaz gibi vadelilere bakarsak ...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    ABD 10 yıllıklar 1.55 (+5.22) Tesla - 7 lerde 1 ay içerisinde 880 den 607 ye gelmiş
    bu şekil kapatırlarsa yarın BİST te temiz dayak var .
    IPJ önlem almış sanırım. Etkisi pek yansımıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,665
     Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    nnf yine sihirli çubuğu dokundurmuş
    yani bugünkü %2.72'lik kayıp aşağıdaki verilere göre mucize olmalı. hedge oranı o kadar yüksek olsa bugüne kadar borsadan bu kadar pozitif ayrışamazdı. umarım buffer koyup gelecekteki primlerden yemiyorlardır.

akbank -%3.69
    alark -%4.38
    teknosa -%10
    arcelik -%4
    arsan -%8.18
    dyoby -%5.37
    karel -%4.23
    mavi -%4.73
    petkim -%4.97
    vestel -%5.32 (portföyün amiral gemisi %9.68'i)
    nnf önceki günlerdeki az eksinin bakiyesini bugünlerden düşüyor. portföy yöneticisinin hisse seçimlerinin çoğu oldukça başarılı fakat piyasada rüzgarlar ters esmeye başladığında fena eksi yazacak. bu sene hep geri dönüşü çok kuvvetli oldu ama bir gün dönmeyecek.

7.  Alıntı Originally Posted by Scarface87 Yazıyı Oku
    IPJ önlem almış sanırım. Etkisi pek yansımıyor.
    Yabancı hisselerdeki oranı biraz düşürmüş ama Tesla yine en başlarda % 4 ,bunun sahibi bitcoin alıp şımarıklık yaptığından bu yana hisse %28 değer kaybetmiş ,bu fonlar ay başında yayınladığı portföy dağılımı raporundaki hisseleri her şartta 1 ay elinde tutuyorsa evet IPJ az sıyrıklarla kurtuluyor ama her gün az çok sopa yiyor

8. Altın almak için ons iyi yerlere geldi diye düşünüyorum. Gram altın ise çok düşmedi. Bir şekilde ülkemizde gram altın yatırımı halen mantıklı. 2011 yılından itibaren ons sürekli düşse de gram altın ya yerinde saydı ya da yükseldi ( daha sonra onsun dolar bazında yükseldiği dönemden bahsetmiyorum, sürekli iniş dönemini anlatmak istedim)

Sayfa 940/1003 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •