Sayfa 940/1000 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,513 - 7,520 arası.

Konu: Vıop XLI

1. Twitterda bugün yine muhteşem bir analiz gördüm. Ablamiz bir hisseye XABCD çizmiş. Hissenin D deki hedefe gitmesinin şartı önce B yi sonra Sonra X i geçmesi yazmış. Sanki hedefe alttaki rakamları geçmeden gidecek. Hayret bir suru insanda begenip alkis tutmus. Azıcık daha dolandim twitterda elemanın biri 5er 10 ar lot temettü dağıtan şirketlerden almış özgürlüğe bir adim daha yaklaştım yazmış binlerce kişide begenmis.

2. Dün akşam pazarı ucuzluğu bekleyenler vardı. Alın size ucuzluk. Promosyon 14.00 de biter

eregl devre kestirecek gibi

4. Suud Prens karşılama töreni 16:30

Ankara'da hava açık.

Normalde sabah yukarı açıp karşılama sonrası düşer diye düşünmüştüm o senaryo iptal gibi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. Enerji maliyeti bizde yüksek, dış borç etkisi ile belki kıyaslanabilir bence.

500 milyar dolar dış borç olsa faizi yıllık %10'dan 50 milyar dolar eder.

Enerji ithalatı da belki o kadardır.

Daha fazlaymış şu sıralar.
    >>>>>>>>>
    Türkiye'nin enerji ithalatı için ödediği tutar, bu yılın mart ayında 2021'in aynı ayına göre yüzde 154,7 artarak 8 milyar 410 milyon 156 bin dolara yükseldi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Reis geçmiş olsun.
    Mert abi boşuna mı shortları kapamış oldu?

7.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Dün akşam pazarı ucuzluğu bekleyenler vardı. Alın size ucuzluk. Promosyon 14.00 de biter
    sabah pazarı daha bereketlidir.. bi vakit niğde bor‘a gitmiştim, abim orda mecburi hizmet yapıyodu, haftanın bi günü pazar kuruluyo, saat 10 oldu olmadı topladılar pazarı, gittiler.. geçti bor ‘un pazarı, sür eşşeğini niğde ‘ye gerçek bir anekdot

bizim bu sabah pazarı 14.00- 16.00 saat dilimine kadar devam eder bence

8.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    eregl devre kestirecek gibi
    eregl hafta başında yazdım o öldü artık...

yukarı aşağı mal çıkma operasyonları...

dünya sogurken eregl ısınamaz...

kazanın dogurdugunada öldüğünede inanacaksın...

yoksa yok olursun bu piyasada...

Sayfa 940/1000 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •