Onemli Gunler Banner
Sayfa 945/996 İlkİlk ... 445845895935943944945946947955995 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,553 - 7,560 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Vatandaşların yakındığı gıdadaki fahiş fiyat artışıyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan da devreye girerek "Vatandaşımızı ezdirmeyeceğiz" demişti. Cumhurbaşkanı'nın kurmaylarına "Tarım Kredi'ye ait kooperatif marketler regüle edilecek. Bunların sayısının arttırılması için planlama yapılıyor" dediği öğrenildi.
    hiç giren oldumu bilmiyorum ben arada bi geziyorum fiyat karşılaştırması yapabilmek için.
    inanılmayacak derecede pahalı
    bir çoğunda organik morganik diyor ama hikaye
    o fiyatlara satacaksa hiç açmasınlar bimden a 101 den daha ucuza bulabilirsiniz
    torkuya yerli üretici muamelesi yapıp sadece torkunun üreünlerini satmalarıda ilginç
    torkunun sattıklarının hepsi katkı maddeleri ve içeriğinin bir çoğu tıpkı ülker veya eti gii ithal malzeme
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ülkenin vergi politikasını anlamam mümkün değil ıphone12 pro Türkiyede 17.400 tl yurtdışında 1239 euro yaklaşık 11.300 pasaporta işletince 2.000 tl daha veriyorsun 13.400. Devlet olarak yap 14.000 hem dışarıya daha az euro gitsin hem alacağın para 2.000 değilde 3.000 tl olsun. Ama yok illa sağacaksın vatandaşı. Sağdırtmam kendi mi yolladım dışarı euroları
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yunanistan'ın güneyinde yer alan hapishaneden izinle çıkan mahkum geri döndüğünde fenalaştı. Hastaneye kaldırılan mahkumun makatından iki adet cep telefonu çıktı.
    sanırım bu arkadaşta yunanistanının cezaevi telefon politikasını yanlış anlamış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by freshwind Yazıyı Oku
    Dolara bir tekmede fitch vurdu , oyun devam ediyor.

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Adamlar boşuna 6.80 den alacağız demiyor. takdir etmek lazim ne yaptılar ettiler fiyatları oraya getirdiler. Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgunları yapılıyor. Silinen vergiler , kiralar, teşvikler, yıllarca ödemek zorunda olacağımız köprüler,hastaneler, finansal piyasa operasyonları vs... Doymak nedir bilmiyorlar. Bizi yediler bitirdiler doymadılar sırada çocuklarımız var.

4. Malta Cumhuriyeti, Resmi Gazetesi'nin 31 Aralık 2020 tarihli sayısında 2019 yılında Malta'dan vatandaşlık almaya hak kazanan 3 bin 170 kişinin isimlerini yayımladı.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...alana-6270940/

BUGÜNE KADAR KİMLER ALDI?

2017'de Sabancı ailesinden Suzan Sabancı Dinçer, Ceyda Sabancı Dinçer, Çiğdem Sabancı Bilen, Haluk Akay Sabancı gibi isimler Malta'dan vatandaşlık almıştı.

2017'de gelir vergisi rekortmenleri arasına 10'uncu sıradan giren Gönenç Gürkaynak ve avukat eşi Serra Ayşe Başoğlu Gürkaynak,

Kurukahveci Mehmet Efendi adıyla bilinen kahve şirketinin marka sahipleri Hulusi Kurukahveci, Nezlihan Akyürek Kurukahveci, Hulusi Doruk Kurukahveci,

ilaç şirketi Abdi İbrahim'in patronu Nezih Barut, kardeşi Nesrin Esirtgen ve oğlu İbrahim Barut,

Orta Anadolu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fatih Karamancı, Reha Tekstil'in sahibi Mehmet Reha Demirdağ 2017'de Malta vatandaşlığı almıştı.

-----------------

Bu milyon dolar sahipleri, bu imkanlarla gidiyorsa, kalan dar imkanli vatandasin vah haline..!

Sağlık Bakanı : Normalleşme adımlarını titizlikle çalışıyoruz. Yerinde karar dönemi ile kademeli normalleşecegiz. 1 Mart itibariyle süreç belirlenen kriterler çerçevesinde dört risk seviyesinde Valilerimizin başkanlığındaki il hıfzıssıha kurullarımızla başlayacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Malta adasi, Osmanli'nin surgun yeriydi, Guney Libya'daki Fizan gibi.

Namik Kemal uzun yillar gecirdi oralarda.

7. Allah'in izniyle Yemen gibi olucuk, durmak yok, yola devam.

Sayfa 945/996 İlkİlk ... 445845895935943944945946947955995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •