Sayfa 949/1008 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 7,585 - 7,592 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    sanki para bugün gelecekmiş yabancı yatırımcı sıra olmuş gibi hava estirildi neyse güzel trade fırsatı verdi şu ana kadar

kimi sıkıştırırsa o yöne kıracak. sonucuna göre yorum yaparız ancak.
    Para cuma gelmemiş, belki yarın gelir

Önceden demirdeniz hocam bize havuçları söylerdi uzun zamandır göremiyorum buralarda. Çok faydalanirdim. Havuç var mı acaba yeni hafta için ona göre pazartesi sabah all-in yapicam

kitabı ayrı, filmi ayrı güzel. kült bir eser. fareler ve insanlar.

https://www.filmifulizlesene.com/far...ilmi-izle.html

3. Bu iş ilginç...
    Pazarlıklar normalde üst rakamdan başlar..Bu arada bu adam gene seçilmiş. Pessss
    ...............
    #SONDAKİKA Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, asgari ücrette pazarlığı 4 kişilik bir ailenin açlık sınırı olan 14 bin 25 liradan başlatacaklarını açıkladı.

4. Özelden teknik olarak bakış açım rica edilmiş geçen hafta bunu sn seloo ya graflamıştım ,
    240 dk grafım oklu sat bölgesine geçerken SP görünümde değişik yapıp rapor yayınlaması ile son 3 bar oluştu ve teknik olarak maç bu haftaya kaldı.Oyun ortada kırılım olmadığından yön tayini yapmıyorum buradaki formasyonu anlatmaya çalıştım takip edenler kendi maliyetlerine göre hareket edebilirler.
    Temel hikayemize gelirse geçen hafta bankacılık endeksi %7 yakın yukarı hareket yaptığı halde pıst 100 haftalık kapanışı % 1 yukarıya yakın rakamlardan yaptı.Genele fazla yayılmadan tahtalar arası giriş çıkışlarla devam etti hafta.
    CDS lerdeki düşüş , kredi derecelendirme kuruşundan gelen görünüm durumu , önümüzdeki hafta aynı şekilde beklenti yaratılmak istenmesi moody için , Dışarı borsalarda açıklamalarla teknik olarak bir trend başlaması vs şimdilik katalizör bunlar gözüküyor.
    Olumsuz gözüken olaylara baktığımızda ABD hazinesinden Rusya’ya uygulanan yaptırımların delinmemesine dikkat edilmesi, Hamas’ın finansmanının engellemesi gibi isteklerin iletildiği yaptırım olaylarının zaten sığlaşan piyasayı rahatsız ettiğini gördük,Şirketlerdeki daralma olayı ilerki zaman diliminde daha çok ortaya çıkacak yönetemeyenler belki batacak şimşek bu yüzden şirketlere uyarıda bulundu ,ayrıca vıop tarafında açılan şort pozisyonlar mevcut hsbc ve iş yatırım bu hafta takip edilmeli vıop tan pek anlamam ama iyi bir dostum bu kurumları takip etmemi söyledi bu hafta.
    sonuç olarak maliyete göre stoploslu fazla heyecan ve hayal kurmadan takip edilmesi gereken günler olduğunu düşünüyorum.
    kolay gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

Son dakika: Pentagon duyurdu: Kızıldeniz'de ABD savaş gemisi ile çok sayıda ticari gemiye saldırı

bu haberlerle altın ve gümüş onsu biraz daha parlatırlar sonra yavaştan da verir bu siyonist küresel çete.....altın ve gümüş bu haberlerle yol alır.....

Son dakika haberi: ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), Kızıldeniz'de ABD Donanmasına ait USS Carney destroyeri ile çok sayıda ticari gemiye saldırı düzenlendiğini açıkladı. İngiltere Kraliyet Donanması da aynı bölgede daha önce şüpheli bir insansız hava aracı saldırısı ve patlamalar olduğunu bildirmişti.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bu iş ilginç...
    Pazarlıklar normalde üst rakamdan başlar..Bu arada bu adam gene seçilmiş. Pessss
    ...............
    #SONDAKİKA Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, asgari ücrette pazarlığı 4 kişilik bir ailenin açlık sınırı olan 14 bin 25 liradan başlatacaklarını açıkladı.
    utanmaz, arlanmazlar

çalışana açlık sınırında çalış ne demektir

8.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    utanmaz, arlanmazlar

çalışana açlık sınırında çalış ne demektir
    Rakam az geldi bana da.
    Hükümet Ankara dan İstanbul a gelen BDDK çalışanlarına aylık maaşa ilave 45.000 tl ek para verecek...
    Memurlara 30 binden aşağı maaş verilmeyecek....
    Birilerine istenince para var demek..

Bu patronlar zaten zor işçi buluyor. Bulamazlar da bu paralara..
    Emekliyede belli ki birşey verilmeyecek...

Allah sonumuzu hayr etsin..

Sayfa 949/1008 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •