Sayfa 95/899 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 7187 madde; 753 - 760 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    ne kadar boş konuşuyorsun spenc. millet seni tanımasa bir şey zannedecek.
    Belki seni tanimiyorlardir diye soyledim. Hatirlarsan 750 üzerindeykenki her fiyattan alınır cümlelerini yavru parlatıcı seni. 😄 Hem niye rahatsız oldun. Sende aracı kurumlar gibi hedef değiştirmiş olabilirsin. Bu damı boş gol değil. Sakin rahatsız olma bunlar senin söylediklerin ilave kattigim birşey yok.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    bu forumda senin kadar boş adam görmediğime yemin ederim spenc. ve bu yemini benimle birlikte edecek bir sürü adam getiririm sana.. beni gazcılıkla ya da farklı şeylerle itham eden adamlar oldu. hiç birine sana hissettiklerimi hissetmedim. bu foruma girip de beni tanımayan adam yoktur. en fazla ben yazarım bu foruma 1.5-2 senedir açık ara. yazdıklarının anlaşılır yeri yokken millete sırayla sarıyor olman seni sürekli yalnızlaştırıyor farkında değil misin?
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    bu forumda senin kadar boş adam görmediğime yemin ederim spenc. ve bu yemini benimle birlikte edecek bir sürü adam getiririm sana.. bu foruma girip de beni tanımayan adam yoktur. en fazla ben yazarım bu foruma 1.5-2 senedir açık ara.
    Konu boşluk olmasa gerek yukarıda yazdiklarimi soyledinmi söylemedin mi? Yeminlik bir durum varsa soylemedigine dair yemin et bence. Konuyu saptirmadan tabi. Kacli fiyatlardan ne hedefler verdigini kendin biliyorsun. Ve şimdi ne degistide, tam tersini yazmaya çalışıyor tarzindasin, bir şekilde günah cikarmami oluyor bu tarz yazınca. Bu tip yazıların o zamanda ve bu zamanda çok kişiyi etkileyebileceginin farkında olmaliydin. O zamanda uyardım şimdide uyarıyorum. Farkında olmadığını düşündüğüm sebeple. Çok heyecanlisin ve bunu düşüncelerine aktarıyorsun. Ha birde forum okuyucularindan destek bulmaya çalışma verdiğin hedefleri yazdıklarını hatırla Olurmu kardeşim.

Ayrıca sn nshydn herkesin yatırım tarzı sana uymayabilir uyadabilir kimi trade ederken seninle goy goy yapar o adamın umurunda olmaz hissenin fiyatının kaç olduğu, fakat senin duruşun uzun yatırımcı tarzında olduğu için senin 1 senedeki olusumlarinda cümlelerini daha dikkatli kurman gerektiğidir. 1 sene geçmeden yatırım yaptığın şirketle ilgili fikirlerini anlık degistirmen rahatsız edici bir durum olabilir. Beni kimin nasıl tanidiginin önemi yok yalancida olabilirim. Sorun değil. Senin ağzından çıkanları hatırlattım sanırım inkar etmezsin.

Ayrica beni tartışma çıkardım diye lütfen şikayet edinde yazılar silinsin.oysaki bu kadar süreçtir buradayım. Hemen hemen girmedigim gün yok gibi birşey foruma. Yazdıklarım gördüklerim. Sorun degil burada olup olmam onuda belirteyim. Ah vah edeceğim bir husus değil. Sadece birbirinizi uyarın aramız bozulur açılır kötü olurum diye bir kayginiz veya kaybınız olmasın. Beni kimse tanımaz ki yorum etsin hakkımda. Gördüğümü söylerim herzamanda söyleyeceğim. Ahmet Mehmet farketmez

7.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    dilerim öyle olur bozoklu . geçen yıl hayvan gibi kar etti herkes 55 kuruş temettü beklerken 29 kuruş verdi. bu yıl sıçtı batırdı belki tersi olur kim bilir
    Yillik karin yanilmiyorsam en az %30'unu dagitma kurallari vardi. Temettude sikinti olacagini pek sanmiyorum sadece taahhut ettikleri en alt sinirdan verirler diye dusunuyorum.

1 milyarsa kar bunun 300 ünü dagitma gibi. Genelde sirket beklenenden cok kar edince sanki ulufe ya da bahsis dagitacakmis hissine kapilip 300 degil.de bu yil.500 dagitir canıııım, aganin eli.tutulmaz diye dusunuyoruz. Sonra aganinkini tutuyoruz. Elini.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Yillik karin yanilmiyorsam en az %30'unu dagitma kurallari vardi. Temettude sikinti olacagini pek sanmiyorum sadece taahhut ettikleri en alt sinirdan verirler diye dusunuyorum.

1 milyarsa kar bunun 300 ünü dagitma gibi. Genelde sirket beklenenden cok kar edince sanki ulufe ya da bahsis dagitacakmis hissine kapilip 300 degil.de bu yil.500 dagitir canıııım, aganin eli.tutulmaz diye dusunuyoruz. Sonra aganinkini tutuyoruz. Elini.
    Ben de onu diyorum zaten. Verebilecekleri en alt sınırdan verirler. Ağanın sol ..şağı şu an avucumuzda zaten. Allah sağdakini tutturmasın
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Sayfa 95/899 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •