Sayfa 95/729 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 5827 madde; 753 - 760 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. tahta tamda beklediğim hareketi yaptı kısa günün karı 220 üstü satenkai ye geç ballı kaymak oldu benim için çok kısa süre sonra görüşmek dileği,yle
    ytd deli saçmasıdır

2. enkalar gitti lotumu arttırarak geldim ortaklarım
    ytd deli saçmasıdır

3. Kimse bi egeen bfren konya beklemesin tek beklenti patronunun yaşlı olması ve ölmesi. Ölürse tavan tavan gider. Herif sermaye arttırımı ve değerleme yapmamak için inadından geberecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Bankof aldıklarını geri verdi işbank ve phlip capital karşıladı. İki gün üst üste tavan gitse şaşırırım zaten. Kitlediler bize malı kaç aydır bekliyoruz. Geri gelecek bu ******** ama belli. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
     Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    tahta tamda beklediğim hareketi yaptı kısa günün karı 220 üstü satenkai ye geç ballı kaymak oldu benim için çok kısa süre sonra görüşmek dileği,yle
    bank of girdi denildigi zaman tahtaların içine eder gider demiştim ve bence gitmesi iyi olmuş bizi bize bırakmıştır umarım sn AKREP DOSTUM GENE AKREPLİGİNİ yaptın ve ortalıgı zehirledin mi ne edersin öyle çözemedim aldınmı verdin mi belli degil hayırlı olsun her iki durumda da
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5. Tahtayı baskılayabildigi kadar baskılıyor.Fakat zamanda yerinde durmuyor.Bu fiyatlardan kimse malını kaptırmaz.Firsatini bulan daha mal alır.Baskilamasi sayesinde fırsat oluştu.465 lot daha ilave ettim.Hayırlısıyla...

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    1582 ÜZERİNDE AYLIK KAPANIŞ YAPINCA BU DA 181 BİNE GİDER

Sayfa 95/729 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •