Sayfa 95/342 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 2733 madde; 753 - 760 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by logic Yazıyı Oku
    Al yada sat diye birşey diyemem ama
    Eğer kottan çıkmak niyetindeyse son 3.5 ayı
    Bu yıl sonuna kadar yüzde 97
    Bu yıldan sonra yüzde 98
    Bu yıl olmazsa hiç olmaz
    Kendi adıma bekliyorum bekleyeceğim
    Bana bu kıvranmaları doğum sancısı gibi geliyor

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynı fikirdeyim
    satmam, bekliyorum.

birde şu çobanyıldızı çıkarken neredeydin bilader sen o zaman sende tık yoktu grafik mrafik, şimdi ne hesapsın diye sorarlar
    bu işler biraz proje işler hissi uyandırıyor
    özellikle gönderdiğin son grafik bence tam uyduruk.

ytd

2. Tacirler güzel aldı bugün, malını kaptırdı birileri yine, isyatirim satmış yine, satsın ky ayıklansın artık son demleri, dikkat ederseniz hacimsiz düşüyor, birileri surekli izliyor, bıktırma yıldırma yapıyorlar, ben ne olursa olsun alıyorum ve aldırıyorum, bende örümcek Sabrı var ağalar, patlarsa fena patlar biliyorum ve hissediyorum

3. Şu anda şirket için herhangi bir olumsuzluk yok hatta şirketi olumlu etkilemesi gereken gelişmeler var. Eur/tl yükseliyor ve pariteden dolayı hammadde euro bazında en düşük seviyelerde.

Hissenin toplu olması nedeni ile işlem hacmi az olduğu için üst kademelere 10-15 bin lot satış yazıldı mı hisse otomatikman baskılanıyor. Şu anda da bilerek ve planlı şekilde bunu yapıyorlar.

4.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Şu anda şirket için herhangi bir olumsuzluk yok hatta şirketi olumlu etkilemesi gereken gelişmeler var. Eur/tl yükseliyor ve pariteden dolayı hammadde euro bazında en düşük seviyelerde.

Hissenin toplu olması nedeni ile işlem hacmi az olduğu için üst kademelere 10-15 bin lot satış yazıldı mı hisse otomatikman baskılanıyor. Şu anda da bilerek ve planlı şekilde bunu yapıyorlar.
    Patronun kafası olumsuz
    Herşey olumlu olsa ne olacak?
    Senelerdir böyle
    Hiç değişen birşey yok benim gözümde Aynı zihniyet aynı tas hamam
    Sen malları versen patronun kafası olumlu olur
    Daha çok bekler
    Yılbaşını bir görelim hele
    Gerçi bununla gördüğüm yılbaşları iki elin parmaklarını geçti ayak parmaklarını da sayıyorum artık

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece sesli düşünüyorum ! Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

5.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    incelediğim kadarı ile Propak, Bak Ambalaj'ın 1/3'ü kadar. Probak 2015 yılında yaklaşık 25 milyon dolar ihracat yapmış. %60-65 civarında ihracatı var. Bu da demektir ki toplam cirosu 40 milyon dolar yani 35 milyon euro civarında. Bak Ambalaj'ın cirosunun 90-95 milyon euro olduğu düşünüldüğünde bu da yaklaşık 1/3'e denk gelir.
    Propak'ın %90'ını 47 milyon euroya Yıldız Holding almış. Yani şirket 52 milyon euroya satılmış. Propak'ın tam cirosunu bilmiyoruz ama cironun 1.5 katı civarlarında bir fiyata satılmış oldu. Sektördeki tüm satışlar (Korozo, Kalenobel,Propak) hep bu fiyat seviyelerinde gerçekleşti. Demek ki sektörde oluşan reel değer bu.

Bu durumda Bak Ambalaj'ın değeri 130-140 milyon euro seviyelerinde çıkıyor. Şu anda işlem gördüğü fiyata göre değeri ise 41 milyon euro civarı. Yani olması gerekenin üçte birinde bile değiliz.

6. Sn Yarımada elbet bir gün degerini piyasa da anlar , ilgi artar.. yatas 1 liradan 3-4 yılda 18 e gitti.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Aracı kurumlar 8 TL iken farkedip yazmaya , sirket ziyaretleri yapmaya basladılar ...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 95/342 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •