Sayfa 950/996 İlkİlk ... 450850900940948949950951952960 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Ustad teski gecen cuma satsaydin
    Devamli asagi gidiyor.zarar cogaliyor
     Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Doğrusu oydu aslında ama ben bir türlü kesemedim, artık geç mi kaldık, yoksa zararın neresinden dönersek kâr mı bilmiyorum. Bir bu kadar daha zararı kaldırabilirim diyerek bekliyorum bakalım.
    ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Önerdiğiniz turkishbulls sitesi gerçekten mantıklı sinyal veriyor. Teşekkürler. Ama ben sanırım nasıl kullanacağımı çözemedim.Sinyal Listesi sayfasında bazı değerler var ama örneğin sizin linkini verdiğiniz XTKJS ye nasıl ulaşıyorsunuz.
    çok basit. oradaki arama alanına hisse ya da endeks farketmez, neye bakacaksanız yazıp aratın. bir de ana sayfaya geçip sitenin nasıl çalıştığını falan okuyun. ben şunu anladım. bu site sat dedikten sonra satarsak belki sonra yüksekten de alabiliriz ama kolay kolay şu andaki gibi düşüşlere yakalanmayız gibi. nitekim tcd'yi birkaç defa satıp yüksekten aldık ta ne oldu? sadece biraz daha az kazandık. böylesi pis düşüşlere yakalanmaktansa trent takibi yaparak daha az kazanmayı tercih ederim.

3. halil Reçber kanalından youtube bildirimi geldi. sonra hemen kayboldu. twit te atılmış ama ortda bir şey yok. ne yapmaya çalışıyor anlamadım.

https://twitter.com/HalilRecber/stat...7Ctwgr%5Etweet

4.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    çok basit. oradaki arama alanına hisse ya da endeks farketmez, neye bakacaksanız yazıp aratın. bir de ana sayfaya geçip sitenin nasıl çalıştığını falan okuyun. ben şunu anladım. bu site sat dedikten sonra satarsak belki sonra yüksekten de alabiliriz ama kolay kolay şu andaki gibi düşüşlere yakalanmayız gibi. nitekim tcd'yi birkaç defa satıp yüksekten aldık ta ne oldu? sadece biraz daha az kazandık. böylesi pis düşüşlere yakalanmaktansa trent takibi yaparak daha az kazanmayı tercih ederim.
    Teşekkürler, siz siteye üyemisiniz.

Bende eurobontlar fonu var.bekleyecegim
     Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Doğrusu oydu aslında ama ben bir türlü kesemedim, artık geç mi kaldık, yoksa zararın neresinden dönersek kâr mı bilmiyorum. Bir bu kadar daha zararı kaldırabilirim diyerek bekliyorum bakalım.
    SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. eray bey de döktürmüş

https://twitter.com/eralkarayazici

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    GPG ne alemde?
    Pair trade ile gömüyordur parayı...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    ÖST içerenlere de dikkat edelim üstadım.
    Ustad öst konusunda dikkat dediniz
    Bi sikinti varmi.herhangi bidurum
    Ahu dayim 3 aydir

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 950/996 İlkİlk ... 450850900940948949950951952960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •