Sayfa 950/1002 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Çocuklara çay içirmeyiniz, misvak kullanınız, bizde şebeke suyuna katılmıyormuş.

https://www.thelifeco.com/tr/blog/fl...linmeyen-yuzu/

Özellikle çocuklarda atılımı daha da az.
    Başta tiroid olmak üzere hormonal sistem üzerindeki toksik etkileri kadın ve erkekte kısırlıktan tutun da insülin direncine neden olması gibi ciddi noktalara ulaşıyor. Bu denli toksik bir maddenin karaciğerimizde yaptığı hasarı tahmin etmek işten değil. Ülkemizde oldukça fazla tüketilen siyah çay da ne yazık ki florür barındırıyor
    Çalışmalara göre, sularında yüksek oranda florür tespit edilen bölgelerde yaşayan çocuklarda IQ düşüklüğü görülme oranı diğer bölgelere oranla 5 kat daha fazla.
    Sinir sisteminde biriken florür davranış bozukluklarına, iskelet sisteminde biriken florür ise romatizmaya benzer özelliklerle kendini gösteren “skeletal fluorosis” isimli ileri derecede kemik deformasyonlarına kadar gidebilen bir hastalığa sebep oluyor. Kısacası vücudumuzun hiç bir şekilde ihtiyaç duymadığı ve sürekli kurtulmaya çalıştığı bu maddeyi barındıran diş macunlarından uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2 Kiloluk bir piliç 5 okka yem yer, okkası 4 gaymeden 20 gayme, kümesi, cereyanı, işçisi, kesimi buradan hesaplıyıverin gari.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Yuhhh artık...Bu nasıl bir twittir efendim...

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. https://www.sondakikaturk.com.tr/asa...medium=twitter

Trabzon’un Of ilçesinde cami imamı Emre G. 4, 7 ve 11 yaşlarındaki kız çocuklarını tabanca ile ateş ederek öldürdü.

6. Pahalı olsa o fiyat olmaz demek ki satabiliyor ki o fiyatı yazıyor arz talep dengesi .

İnsanların çoğu alamıyorsa ona pahalı diyemeyiz o kişilerin o ürünü alacak alım gücünün olmamasıdır .

Örneğin boğazda yalı 5-10 milyon dolara verseniz bana pahalı gelir bir milyoner iş adamına bedava gelir .

Çünkü benim alım gücüm yoktur onun vardır .

Özellikle gıda ve benzeri şeyler arz talebe göre belirlenir .

Tüccar satmak istediği zaman karı maksimize eder ama cirosundan feragat etmeden yapmak ister

Örneğin bazı lokantada İskender 50 TL bazısında 150 TL onun gibi normal karşılıyorum bunu da
     Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    tavuk kanadının kilosunun 50 tl olması normalmiş....

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Pahalı olsa o fiyat olmaz demek ki satabiliyor ki o fiyatı yazıyor arz talep dengesi .

İnsanların çoğu alamıyorsa ona pahalı diyemeyiz o kişilerin o ürünü alacak alım gücünün olmamasıdır .

Örneğin boğazda yalı 5-10 milyon dolara verseniz bana pahalı gelir bir milyoner iş adamına bedava gelir .

Çünkü benim alım gücüm yoktur onun vardır .

Özellikle gıda ve benzeri şeyler arz talebe göre belirlenir .

Tüccar satmak istediği zaman karı maksimize eder ama cirosundan feragat etmeden yapmak ister

Örneğin bazı lokantada İskender 50 TL bazısında 150 TL onun gibi normal karşılıyorum bunu da
    Bazı yerlerde bazı malların değeri parayla bile ölçülemiyor. Bu yalılarda, işin para kısmı sadece sembolik.

Nice köy ağaları var 100milyonlarca doları vardır belki ama Boğaz'da oturtmazlar. Yedirmezler. Öyle param var diye her istediğini de yapamıyor insan. Bağlantın olacak, çevren olacak. Birileri adamın olacak, sen de birilerinin adamı olacaksın vs vs

Aynı şekilde Opel Türkiye'ye değil de Peugeot'a satılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Parası neyse verelim dedik vermediler. Neden ki?

8. Zamaninda lale sovani nin fiyati bi donem spekulatif manipulasyonla hollanda da bi evin fiyatini gecmis Gt lalesi terimi burdan gelir Ozu felemenkcedir
    Ya insanlar bu devirde hicbi karsiligi olmuyan bitli bi coin e 60ooo dolar sayiyo
    Tavuk fiyati az bile

Sayfa 950/1002 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •