Sayfa 950/1008 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: Vıop LVI

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bu iş ilginç...
    Pazarlıklar normalde üst rakamdan başlar..Bu arada bu adam gene seçilmiş. Pessss
    ...............
    #SONDAKİKA Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, asgari ücrette pazarlığı 4 kişilik bir ailenin açlık sınırı olan 14 bin 25 liradan başlatacaklarını açıkladı.
    Tam bir utanmazlık gerçekten böyle bir teklifle giderlerse akp bulunmaz nimet der hiç tartışmadan konuşmadan kabül eder.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Rakam az geldi bana da.
    Hükümet Ankara dan İstanbul a gelen BDDK çalışanlarına aylık maaşa ilave 45.000 tl ek para verecek...
    Memurlara 30 binden aşağı maaş verilmeyecek....
    Birilerine istenince para var demek..

Bu patronlar zaten zor işçi buluyor. Bulamazlar da bu paralara..
    Emekliyede belli ki birşey verilmeyecek...

Allah sonumuzu hayr etsin..
    Askeri ücrete %40-45 arası zam olur , bağkur ve ssk emeklilerine 7500 buralardan alanlara ayrıdan bir iğleştirme %40-45 zam , memur emeklilerine %45-50 benim beklentim.
    Türk iş başkanı Sakarya Ak parti kurucusudur , bakmayın salvolara bugun seçimi vardı 1-2 gün önce giderli konuşmayın bu yüzden yaptı seçimlerden önce sert ve bol vaatli konuşmalar çok olur buda onlardan.
    11 aralıktan sonra sendikada ne alacağını hükümette ne vereceğini nerede anlaşacaklarına kadar bu kişiler bilmiş olacak , Aralık sonuna kadar tv ekranlarından ince ince kayıkçı kavgası ile ay biter.
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Tam bir utanmazlık gerçekten böyle bir teklifle giderlerse akp bulunmaz nimet der hiç tartışmadan konuşmadan kabül eder.
    Valla 14 binden başlarsa pazarlık hükümet hemen evet der, istenileni verdik der geçer.

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Askeri ücrete %40-45 arası zam olur , bağkur ve ssk emeklilerine 7500 buralardan alanlara ayrıdan bir iğleştirme %40-45 zam , memur emeklilerine %45-50 benim beklentim.
    Türk iş başkanı Sakarya Ak parti kurucusudur , bakmayın salvolara bugun seçimi vardı 1-2 gün önce giderli konuşmayın bu yüzden yaptı seçimlerden önce sert ve bol vaatli konuşmalar çok olur buda onlardan.
    11 aralıktan sonra sendikada ne alacağını hükümette ne vereceğini nerede anlaşacaklarına kadar bu kişiler bilmiş olacak , Aralık sonuna kadar tv ekranlarından ince ince kayıkçı kavgası ile ay biter.
    Emekliye zamma ilave seyyanen bir şey vermesi lazım. Orası iyice sulandı...Gerçi hiç zam vermese de gene oy atacaklar ya neyse..

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bir şarkı duyarsan sevdadan yana / aç bir bixi cola / bir şiir okursan gözyaşı dolu / ve hüsran olursa her al satın sonu / hatırla kerizim palayı hatırla .
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Emekliye zamma ilave seyyanen bir şey vermesi lazım. Orası iyice sulandı...Gerçi hiç zam vermese de gene oy atacaklar ya neyse..
    Şimşek çalışma bakanına hangi reçeteyi verdiyse onu verecekler.
    Adamlar çalışan emekliye bile verecekleri ikramiyeyi ocaktan sonraya kaydırma derdindeler.
    patronlar ayrıca 1-1.5 ay önce direk gidip askeri ücret yüksek olursa işçi çıkarmaya gideceklerini bildirenler var.
    yanlış ekonomik kararlar buraya getirdi , patron ve çalışan karşı karşıya normalde yönetene hesap sorulması gerekirken.
    FORMASYON AVCISI -53

Küçüklüğümde İbo diye bir şarkıcı var; "Benim balonlarım vardı.. Onları çocuklar aldı.."

https://youtu.be/sP7hJgBfH9c?feature=shared

8. HSBC, #bist100 de bu haftayı toplam 3,5 milyar TL net rekor alış ile tamamladı. HSBC'nin bu hafta en çok aldığı hisseler şunlar:

#THYAO Türk Hava Yolları
    #GARAN Garanti Bankası
    #TUPRS Tüpraş

Sayfa 950/1008 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •